Ahmet Murat Ünal

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Mudanya Ulaşım Ağı Mudanya Ulaşım Bursa Ulaşım Çağrı Merkezi Telefonu 444 99 16

Bursa Ulaşım Çağrı Merkezi Telefonu 444 99 16

E-posta

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin ulaşım şirketi Burulaş’ın, vatandaşın toplu taşıma ile ilgili bilgi alma ve şikayetlerini rahatlıkla ulaştırabilmesi için oluşturduğu çağrı merkezinin 444 99 16 numaralı hattını arayan vatandaşlar, bulundukları noktaya en yakın otobüs durağını, otobüsün ne zaman geleceğini, gitmek istediği noktaya hangi otobüsle ulaşabileceği gibi soruların yanıtlarına anında ulaşabiliyorlar.

444 99 16 numaralı hattan çağrı merkezimize ulaşan vatandaşlar bulunduğu yere en yakın durak, gideceği yere hangi otobüsün gideceği, otobüsün hangi saatte hangi durağa geleceği gibi bilgilere kolaylıkla ulaşabilecekler. Şu anda çağrı merkezine gelen aramaların 3’te 2’si bilgi edinme, 3’te 1’i ise şikayet amaçlı.

Çağrı Merkezine gelen talep ve şikayetler titizlikle takip ediliyor. Şu anda telefon aracılığıyla ulaşılabilen bu sistemin cep telefonu ve internet uygulamaları da kısa zaman sonra devreye alınacak. Verilerin yüzde 40’ının yüklenmesi tamamlandığını belriten yetkililer, sistem bittiğinde vatandaşların bilgisayarlarından ya da cep telefonlarından girerek, seyir halindeki otobüslerin bulundukları noktaları da görebileceklerini açıkladılar. 

Vatandaşlar, çağrı merkezine 444 99 16 numaralı telefondan ya da ulası Bu e-posta adresini spambotlara karşı korumak için JavaScript desteğini açmalısınız adresinden ulaşabilecekler. 

 


Hasanbey Mahallesi muhtarlığına makamda oturmak için değil, Mahallemiz için çalışmaya talibim

CEM TÜRKMEN HASANBEY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Tıklayın

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU

Kimler Sitede

Şu anda 719 ziyaretçi çevrimiçi

Dost Siteler

www.agbursa.com
Ağ Bursa, Kültür, Sanat, Sinema, Bursa.
www.mudanyaonline.net
Mudanya'nın ilk portalı

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Mudanya İş Rehberi