Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Hot topic EY MİLLET-İ ANADOLU !...

EY MİLLET-İ ANADOLU !...

E-posta

Ömür TantekinDİKKAT:Bu yazı, aşırı anlam içerir; cahiller okumasın.Sen anladın onu !...

Kaderinin şoförü sensin dedik,sen demokrasi trenini durdurdun,inen insin dedin. Hükümet, haram lokma, Allah ile aldatma, düzene göre saf tutma, siyasi ihtiraslara ve iltimaslarla otorite; yani, sarayın kılavuzluğunda vicdanı ipotekli tribün insanları  olarak; hükümet, öndeki ak koyunun götürdüğü yere git dedi, gittin. Cumhuriyetin fabrika ayarlarını bozdun, ülkenin çivisini çıkarttın. Şimdi, o çivi, hepimize batacak. Mütareke medyasına lanete alet oldun.

 

KATAKULLİ CUMHURİYETİ


Adam olmanın sermayesi ahlâktır. Zannettik ki; ülkemiz dindarlaştı; olan, dindarlaşma değil, yozlaşmanın dışa vurumuydu. Dindarlaşma tabiri, yolsuzluğu ve yozluğu örtmek için sadece bir kılıftı. Yandaş televizyonları izlemeye alışmış hazır beyinler için, zor konulardır. Ülkenin insanının  derdi ekmek ve imandır. Geçim derdi, dini geçim derdi partisine döndü. Onlar yanlış yaptıkça, yanıldıkça, insanlar öldü, ruhları hükümete zimmetlediler. Karşı devrim yaptık deyip, gerçeği göremiyorlar. Çünkü, Cennet'in yolu şeytana sorulmaz. Bir seçiminiz de şaibesiz olsun, şeytan bile şaşkın !...
 

MUNDAR DEMOKRASİ
 

İnsan neye razıysa, ona lâyıktır.Yalanın vergisi yok, herkes sarayın belirlediği kulvarda, rant hatırına tehdit, ispiyon ve talan kültürü ile ;kuvva-i ticariye ruhu ile ne istediyse, gayri meşru verildi ONAYASA için. Sana bana bir şey yok.Yanlışta birlik, doğruya ihanettir. Ülkenin yarısı akıl diyeti yapıyor, sözün namusu adına. Din, utanmaktır, aklın fahişeliğini yapmak değildir. Şuur firar etmiş, akıl iflas etmiş, insan, hurdalığına  dönmüş ülke !...Biz, kanla, irfanla kurduk bu cumhuriyeti, sonunda irfanın kanı bozuldu.Allah, haksızı kahretsin.

 Abdest al,ah alma;ibadet et,iftira etme.
 Hac yap,haksızlık yapma,oruç tut,kin tutma.
 Kur'an oku,nefsine meydan okuma.
 Delilimiz aklımızdır,İslam ile aldatma.
 Yarab,beni dengimle sına,Allah bizi insan eyleye.
 Hobi olarak düşününüz,ne haliniz varsa gülünüz.

Mevsimlik fikir işçisi
Kıt kanaat önderi
ÖMÜR TANTEKİN

Son Güncelleme ( Perşembe, 20 Nisan 2017 00:46 )