TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi ÜNAL, KOOPERATİF SEÇİMİNDE ÜRETİCİLER İLE KUCAKLAŞTI

ÜNAL, KOOPERATİF SEÇİMİNDE ÜRETİCİLER İLE KUCAKLAŞTI

E-posta

Ak Parti Mudanya Belediye Başkan Adayı Dr. A. Murat Ünal, Marmarabirlik’e bağlı Mudanya 150 sayılı Zeytin Tarım Satış Kooperatifinin Kapalı Pazaryerinde yapılan seçimli olağan kuruluna katıldı.

Ak Parti Mudanya Belediye Başkan Adayı Dr. A. Murat Ünal, Marmarabirlik’e bağlı Mudanya 150 sayılı Zeytin Tarım Satış Kooperatifinin Kapalı Pazaryerinde yapılan seçimli olağan kuruluna katıldı.

Marmarabirlik’e bağlı Mudanya 150 sayılı Zeytin Tarım Satış Kooperatifinin seçimli olağan genel kuruluna Ak Parti Mudanya İlçe Başkanı İnci Söğütlü ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte katılan Ak Parti Mudanya Belediye Başkan Adayı Dr. A. Murat Ünal zeytin emekçileri ile bir araya geldi. 1875 zeytin üreticisinin 1585’inin oyunu alarak 4 yıllığına tekrar görev alan Ali Yıldız ve yönetim kurulu üyelerine başarılar dileyen Ünal, “Başarılı çalışmalarını yakından takip ettiğimiz Marmarabirlik Mudanya yönetiminin bu 4 yıllık görevi süresince Mudanyalı zeytin üreticisi hemşerilerimize pozitif hizmetlerinin devam edeceğinden şüphemiz yoktur” dedi.

“ÇOCUKLUĞUM ZEYTİN AĞAÇLARININ DİBİNDE GEÇTİ”

Zeytin üreticisi olması dolayısıyla üyesi olduğu Marmarabirlik Mudanya kooperatifi kongresinde zeytin emekçisi hemşerilerinin büyük ilgisi ile karşılaşan Ünal, “Mudanya’nın simgelerinden birisi olan zeytincilik bize atamızdan dedemizden yadigâr. Çocukluğum rahmetli babam ile birlikte zeytin ağaçlarının dibinde geçti. Ben göğsüne Mudanya poyrazını yemiş, yıllarını zeytin ağaçlarının dibinde geçirmiş, Mudanya’nın her metresine adım atmış bir Mudanya çocuğuyum” diye konuştu.

Marmarabirlik’e bağlı Mudanya 150 sayılı Zeytin Tarım Satış Kooperatifinin seçimli olağan genel kuruluna Ak Parti Mudanya İlçe Başkanı İnci Söğütlü ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte katılan Ak Parti Mudanya Belediye Başkan Adayı Dr. A. Murat Ünal zeytin emekçileri ile bir araya geldi.

“BU HALK SENİ OMUZLARINDA TAŞIR”

Marmarabirlik Mudanya kooperatifi yönetiminden övgü ile bahseden Ünal, “Seçimde oyların büyük çoğunluğunu alan Ali Yıldız başkanımı Mudanyalı hemşerileri omuzlarına aldı. Temsil ettiği makamı halka hizmet ederek meşgul eden bir yöneticiysen bu halk seni omuzlarında taşır” diye altını çizdi. 31 Mart yerel seçimlerinde hizmet düsturunun halkla birlikte huzur ve barış içerisinde yönetmek olacağına vurgu yapan Ünal, “Biz Mudanyalının gönlüne dokunmaya geliyoruz. Mudanya’ya ne hizmet edeceksek önce gerçek sahibine yani Mudanyalıya danışacağız” diye sözlerine ekledi.

Kaynak Murat Ünal Basın Bürosu

Son Güncelleme ( Perşembe, 24 Ocak 2019 17:56 )  

SÜREYYA BUTİK MUDANYA

Hasanbey Mahallesi muhtarlığına makamda oturmak için değil, Mahallemiz için çalışmaya talibim

CEM TÜRKMEN HASANBEY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Tıklayın

İlhan ATABEY

Bizim Muhtarlığımızda tatlı dil güleryüz, gönüllere girmek, doğru konuşup bitecek bir işi sonuçlandırmak var.

Daha modern, daha çağdaş, daha yaşanabilir bir Şükrü Çavuş için Geliyoruz!

Şeref ŞAŞ Şükrü Çavuş Mahallesi Muhtar Adayı

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU