TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi İYİ Parti'de Seçim İttifakına Tepki İstifaları Devam Ediyor.

İYİ Parti'de Seçim İttifakına Tepki İstifaları Devam Ediyor.

E-posta

İYİ Parti Mudanya Teşkilatında Millet İttifakı çözülme süreci devam ediyor. İYİ Partinin CHP ile yerel seçim ittifakı neticesinde Mudanya'da Belediye Başkan Adayı çıkartmama kararı partide deprem etkisi yarattı.

CHP ve İYİ Partinin adayı Hayri Türkyılmaz'ın açıklanması sonrasında yaşanan istifa zincirine İYİ Parti Bursa kurucu yönetim  kurulu üyesi ve İl gençlik ve spor komisyonu  üyesi Hüseyin Hatipoğlu da katıldı. Hatipoğlu yaptığı basın açıklamasında ;

 

"KAMUOYUNA DUYURU

İdealist TÜRK Milliyetçiliği ve Ülkücü fikrin iktidara taşınabilmesi çabalarıyla Sayın Meral AKŞENER Hanımefendiyle Milliyetçi Hareket Partisi kurultay sürecinde, referandum sürecinde ve Medeniyetin yolunun taşlarını sadece cesurlar döşer diye başladığımız İYİ Parti kuruluş sürecinde hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan adeta deyim yerindeyse gövdemizi taşın altına alarak koyarak çalıştık, çabaladık.

Geldiğimiz bu noktada TÜRK Milliyetçiliği ve Ülkücü fikir geri plana atılmıştır. Teşkilat yapısında bölünmeler ve gruplaşmalar, oncu buncu diye ayrıştırmalar yaşanmıştır. Hatta ve hatta buna Bursa ilinde en yetkili merciler dahil olmuştur. (İl Başkanı ve Milletvekilleri) .

Yerel seçimlerde tek başımıza kazanabileceğimiz, doğup büyüdüğüm Mudanya ilçemizi işbirliği adı altında bırakmanız tabanımızı bir hayli üzmüştür. Bu nedenlerden dolayı Bursa İYİ Parti Kurucular Kurulu üyesi olarak katıldığım süreçte, Parti üyeliğinden istifa ediyorum.

Bu süre zarfında hatam olmuşsa birini istemeden incitip kırdıysam hepsinden özür diliyorum. İdealist TÜRK Milliyetçisi olarak yaşadım ve bundan sonraki hayatıma aynı şekilde devam edeceğim.

Bu yola beraber çıkmış olduğum dava arkadaşlarıma, büyüklerime , küçüklerime ve bu süre zarfında yakından tanıma şansı bulduğum Sayın Meral AKŞENER Hanımefendiye çok teşekkür ediyorum ve hakkım varsa şayet hakkım hepsine helaldir. Sizlerde bana hakkınızı helal ediniz. Hepinizi sonsuzluğun sahibi Yüce RABBİM’E emanet ediyorum.

SAYGILARIMLA

Hüseyin HATİPOĞLU"  satırlarına yer verdi.

Hüseyin Hatipoğlu Meral Akşener ile.

Hatipoğlu İlk Değil

Hatırlanacağı üzere İYİ Parti'den Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan Erkan CAN'da yapılan yerel seçim ittifakı sonucu İYİ Parti'nin Mudanya'da Başkan Adayı çıkartmama kararı sonrasında "Demokrasinin gereği milletimizi iki partili arasına mahkum etmek doğru değil" açıklaması yaparak İYİ Parti'den istifa ederek Demokrat Parti'den Mudanya Belediye Başkan Adayı olmuştu.

İYİ Parti Mudanya İlçe Başkanı Fehim Çaptık'ın CHP Genel Merkezine yazılı olarak Millet İttifakı adayı Hayri Türkyılmaz'ı desteklemeyecekleri yönünde ki gönderisi sonrasında İlçe Başkanlığından istifa etmişti ve "meclis üyeliğine adaylık için istifa ettim açıklaması yapmıştı."

Son Güncelleme ( Cuma, 18 Ocak 2019 15:15 )  

SÜREYYA BUTİK MUDANYA

Hasanbey Mahallesi muhtarlığına makamda oturmak için değil, Mahallemiz için çalışmaya talibim

CEM TÜRKMEN HASANBEY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Tıklayın

İlhan ATABEY

Bizim Muhtarlığımızda tatlı dil güleryüz, gönüllere girmek, doğru konuşup bitecek bir işi sonuçlandırmak var.

Daha modern, daha çağdaş, daha yaşanabilir bir Şükrü Çavuş için Geliyoruz!

Şeref ŞAŞ Şükrü Çavuş Mahallesi Muhtar Adayı

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU