TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi Mudanya Belediyesi 5 Pet Şişe Getirene Bez Çanta Verdi

Mudanya Belediyesi 5 Pet Şişe Getirene Bez Çanta Verdi

E-posta

Mudanya Belediyesi, 5 adet pet şişe getiren vatandaşlara Yalı Mahallesi’nde kurulan Perşembe Pazarı’nda bez çanta hediye etti. 5 plastik pet şişe getiren Mudanyalılara bez alışveriş çantası hediye eden Başkan Türkyılmaz, toplanan pet şişelerle de engellilere akülü sandalye alınacağını söyledi.

Mudanya Belediyesi, 5 adet pet şişe getiren vatandaşlara Yalı Mahallesi’nde kurulan Perşembe Pazarı’nda bez çanta hediye etti.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nca yürütülen Sıfır Atık Projesi kapsamında ücretli poşet uygulamasının 1 Ocak’tan itibaren başlamasının ardından Mudanya Belediyesi, pazar yerinde esnafa ve alışveriş yapan vatandaşlara bez çanta dağıttı. Başkan Türkyılmaz, eşi Gülbahar Türkyılmaz ile birlikte pazar girişinde kurulan masada Mudanyalılara projeyle ilgili bilgi verdi, ardından da pazarı gezerek esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.

Doğal ve ekolojik dengeyi bozmayacak şekilde atıkların geri kazanılması çalışmaları kapsamında Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ile Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne 5 plastik pet şişe getiren Mudanyalılara bez alışveriş çantası hediye edileceğini kaydeden Başkan Türkyılmaz, toplanan pet şişelerle de engellilere akülü sandalye alınacağını belirtti. Başkan Türkyılmaz, “Hem doğamızı ve Mudanya’mızı temiz tutacağız, hem de engelli kardeşlerimize araba almış olacağız. Amacımız Mudanya’yı temiz tutmak, çocuklarımıza sağlıklı bir çevre bırakmak. Gelecek için geri dönüşüm çalışmamız, Mudanya’mıza hayırlı olsun” dedi.

Kaynak MUDANYA BELEDİYESİ BASIN BÜROSU

Son Güncelleme ( Cuma, 18 Ocak 2019 01:05 )  

SÜREYYA BUTİK MUDANYA

Hasanbey Mahallesi muhtarlığına makamda oturmak için değil, Mahallemiz için çalışmaya talibim

CEM TÜRKMEN HASANBEY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Tıklayın

İlhan ATABEY

Bizim Muhtarlığımızda tatlı dil güleryüz, gönüllere girmek, doğru konuşup bitecek bir işi sonuçlandırmak var.

Daha modern, daha çağdaş, daha yaşanabilir bir Şükrü Çavuş için Geliyoruz!

Şeref ŞAŞ Şükrü Çavuş Mahallesi Muhtar Adayı

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU