TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi Cumhur İttifakı’nın Mudanya Adayı Dr. Ahmet Murat Ünal

Cumhur İttifakı’nın Mudanya Adayı Dr. Ahmet Murat Ünal

E-posta

Dr.Ahmet Murat Ünal Ak Parti Mudanya Belediye Başkan AdayıDr. Ahmet Murat Ünal, Cumhur İttifakı’nın AK Parti Mudanya Belediye Başkan Adayı olarak gösterildi.

Geçtiğimiz Pazar günü Bursa Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Milletvekilleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, MHP Bursa İl Başkanı Cihangir Kalkancı, AK Parti Mudanya teşkilatı ve çok sayıda vatandaşın büyük bir coşkuyla katıldığı AK Parti Bursa Belediye Başkan Adayları tanıtım toplantısında, MHP’nin de desteklediği Cumhur İttifakı’nın AK Parti Mudanya Belediye Başkan Adayı olarak Dr. Ahmet Murat Ünal ilan edildi.

Bursa’da gerçekleşen Aday Tanıtım Toplantısı sonrası AK Parti Mudanya ilçe binasında partililer ve Mudanya halkı tarafından büyük bir coşkuyla karşılanan Cumhur İttifakı Mudanya Belediye Başkan Adayı Dr. Ahmet Murat Ünal burada yaptığı konuşmasında ‘‘Bu süreçte, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’ye, Milletvekillerimize, İl Başkanımıza, İlçe Başkanımız İnci Söğütlü ve tüm teşkilat mensuplarımıza, benimle birlikte Belediye Başkan aday adayı olan arkadaşlarıma ve her şeyden çok sevdiğim değerli Mudanyalı hemşehrilerime desteklerinden dolayı teşekkür ederim.’’ diye konuştu.

Mudanya Belediyesi’ni ötekileştirmeden 92 bin Mudanyalı ile birlikte sevgi, saygı ve kardeşlik içinde yöneteceklerini ifade eden Ünal;

‘‘Allah nasip eder, Mudanya halkı teveccüh gösterirse Belediye Başkanlık makamı Mudanya halkının makamı olacak. Siyasi görüşü ne olursa olsun hiç kimseyi ötekileştirmeden, el ele, gönül gönüle yürüyerek, sevgi, saygı ve kardeşlik içinde Mudanya’mızı hep birlikte yöneteceğiz.’’dedi. Seçim sürecinde her siyasi görüşten destek alacaklarına inandığını söyleyen Dr. Ahmet Murat Ünal, ‘‘MHP’ye oy veren ülkücü kardeşlerimiz, CHP’ye ve diğer siyasi partilere oy veren vatandaşlarımızdan çok büyük destek alacağımıza inanıyorum, çünkü güzel ve huzurlu Mudanya’yı onlarla birlikte inşa edeceğiz. Merkezi hükümetimiz ve Büyükşehir Belediyemizin gücü yanımızda olacak, bu güç, bu birlik ve beraberlik olduğu sürece Mudanya’nın çözülemeyecek hiçbir sorunu yok.’’ diye konuştu. Mudanya halkı için Belediye Başkan Adaylığı kadar, Belediye Meclis üyeleri listesinin de önemli olduğunu belirten Ünal, ‘‘Seçim kampanyası sürecinde gece gündüz demeden AK Parti Mudanya teşkilatımız ile birlikte büyük bir azim ve gayret ile çalışacak ve sokak sokak, kapı kapı dolaşarak halkımızın gönlüne gireceğiz. Niyetimiz halis. Niyetimiz hayır. Niyetimiz Mudanya’ya hizmet. Niyetimiz Mudanyalı hemşehrilerimizin gönlünü kazanmak, hayır duasını almak. Mudanya için yüreğimizde aşk var, şevk var, gayret var. Tek amacımız, Mudanya’mıza gönül ve hizmet belediyeciliğini getirmek.’’ dedi.

Kaynak Ahmet Murat Ünal Basın Bülteni

Ahmet Murat Ünal Cumhur İttifakının Mudanya Belediye Başkan Adayı oldu

Ahmet Murat Ünal seçim sloganı

Son Güncelleme ( Çarşamba, 16 Ocak 2019 00:03 )  

SÜREYYA BUTİK MUDANYA

Hasanbey Mahallesi muhtarlığına makamda oturmak için değil, Mahallemiz için çalışmaya talibim

CEM TÜRKMEN HASANBEY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Tıklayın

İlhan ATABEY

Bizim Muhtarlığımızda tatlı dil güleryüz, gönüllere girmek, doğru konuşup bitecek bir işi sonuçlandırmak var.

Daha modern, daha çağdaş, daha yaşanabilir bir Şükrü Çavuş için Geliyoruz!

Şeref ŞAŞ Şükrü Çavuş Mahallesi Muhtar Adayı

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU