TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi Erkan CAN "Mudanya'da Kır Atı Şahlandıracağız"

Erkan CAN "Mudanya'da Kır Atı Şahlandıracağız"

E-posta

Mudanya'ya Can gelecek sloganıyla İyi Parti'den Mudanya Belediye Başkanlığına aday adaylığını açıklayan Erkan Can İYİ Parti - CHP  seçim ittifakı nedeniyle İYİ Parti'nin Mudanya'da Belediye Başkan adayı çıkarmama kararı sonrasında Demokrat Parti'den (DP) aday oldu.

CAN basın açıklamasında  seçim ittifakları neticesinde oluşan tabloya gönderme yaparak "Demokrasinin gereği, milletimizi iki siyasi parti arasına mahkum etmek doğru değil" dedi.

Erkan CAN'ın basın açıklamasına Demokrat parti Mudanya İlçe Teşkilatı, İYİ Parti'den Gemlik Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan fakat İYİ Parti - CHP ittifakı sonrasında adaylığı iptal edilen Adnan bıyık, DP Bursa İl Başkanı Çağrı Kaplan çok sayıda partili ve vatandaşlar katıldı.

Erkan CAN  2019 Yerel Seçimlerinde Demokrat Parti Mudanya Belediye Başkan Adayı Oldu.

Ömerbey Mahallesi Belediye Yeni İş Merkezindeki Demokrat Parti Mudanya İlçe Başkanlığında gerçekleşen basın açıklamasına soğuk havaya rağmen katılım yoğun oldu. Parti merkezinden iş merkezi koridorlarına taşınan açıklama da  DP Mudanya İlçe Başkanı Sibel Koşan 1946'dan bu yana gönül verdikleri partilerini bugüne kadar getirdiklerini ve bundan sonra'da Demokrat Parti adayı Erkan Can ile Mudanya'da CAN getireceklerini belirterek 31 Mart Yerel Seçimlerinin hayırlı olmasını diledi.

CAN "Mudanya'da Kır Atı Şahlandıracağız"

DP Mudanya Belediye Başkan Adayı Erkan CAN oldukça soğuk havaya rağmen katılan herkese teşekkür ederek başladığı konuşmasına Demokrat Parti Mudanya Belediye Başkan Adayı olarak seçim çalışmalarına başladığını söyledi. Mudanya'da yaşanan aday belirleme ve seçim ittifakları sürecini değerlendirerek Demokrasinin gereği, milletimizi iki siyasi parti arasına mahkum etmek doğru değil. Geçmişte de Demokrat parti'de tarımın ve çiftçinin ve esnafın yanında yer aldım. 31 Mart seçimlerinde de Demokrat Parti ailesinden bir kişi olarak, Erkan CAN olarak seçimlere startımızı veriyoruz." dedi.

CAN Mudanya'nın Sivil Toplum Kuruluşlarının herkesçe malum sıkıntı ve sorunlar içinde olduğuna işaret ederek " Küskünler var. Mudanya içinde iki tane değerli aday var. Biri Hayri Türkyılmaz diğeri de Murat Ünal ve bizde bu süreç içerisinde varız diyoruz. Esnafımızın, çiftçimizin, gençlerimizin yanında olacağımıza söz veriyoruz. 31 Mart 2019 yerel seçimleri akşamı Mudanya'da kır atı şahlandıracağımızı bilmenizi istiyoruz." dedi.

VİDEO

 

KAPLAN "Milletimizi iki kutuplu seçim kıskacına teslim etmeyeceğiz."

DP Bursa İl Başkanı Çağrı Kaplan aday tanıtım ve seçim başlangıcı basın açıklamasında "Milletimizi iki kutuplu seçim kıskacına teslim etmeyeceğiz. Milletimizin önünde güçlü bir alternatif olarak yer almaya sonuna kadar kararlıyız. Mudanya'da bu çizdiğimiz çerçeveyi yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Mudanya'yı sevgiyle, aşkla yönetecek başkanımız Sayın Erkan CAN başkanımıza başarılar diliyorum. İnşaallah hep beraber Mudanya'ya CAN getireceğiz. Adayımız Erkan CAN'ı sizlere emanet ediyor, 31 Mart seçimlerinde hepinizin oylarına talip olduğumuzu ifade etmek istiyor, bu soğuk günde buraya katılım sağladığınız için sizlere teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun" dedi.

Erkan CAN'ın basın açıklamasına İYİ Parti'den Gemlik Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan fakat İYİ Parti - CHP ittifakı sonrasında adaylığı iptal edilen Adnan bıyık'ta katıldı.

Son Güncelleme ( Salı, 15 Ocak 2019 23:50 )  

SÜREYYA BUTİK MUDANYA

Hasanbey Mahallesi muhtarlığına makamda oturmak için değil, Mahallemiz için çalışmaya talibim

CEM TÜRKMEN HASANBEY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Tıklayın

İlhan ATABEY

Bizim Muhtarlığımızda tatlı dil güleryüz, gönüllere girmek, doğru konuşup bitecek bir işi sonuçlandırmak var.

Daha modern, daha çağdaş, daha yaşanabilir bir Şükrü Çavuş için Geliyoruz!

Şeref ŞAŞ Şükrü Çavuş Mahallesi Muhtar Adayı

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU