TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi MUYAD'tan Miting Gibi Kongre. Sahip Keçici Güven Tazeledi.

MUYAD'tan Miting Gibi Kongre. Sahip Keçici Güven Tazeledi.

E-posta

Mudanya ve Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (MUYAD) 2. Olağan Genel Kurulunda Kurucu Başkan Sahip Keçici güven tazeleyerek yeniden başkanlığa seçildi. Miting havasında gerçekleşen kongreye ilgi büyük oldu.

Op. Dr. Ergin Kopal plaketini Sahip Keçici'nin elinden aldı 

Mudanya Anadolu Kıraathanesinde bu akşam saat 19:15'te gerçekleşen kongrede divan başkanlığını Marmarabirlik 150 Sayılı Mudanya Zeytin Tarım Satış Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yıldız yaptı. İstiklal Savaşı şehitleri için bir dakikalık saygı duruşu sonrasında okunan faaliyet ve denetim raporlarından sonra Başkan Sahip Keçici ve ekibi oy birliği ile ibra edildi.

FOTO GALERİ

Genel Kurula okunan Yönetim ve Denetim Kurulları listeleri oylanarak oybirliğiyle kabul edildi.

MUYAD Asil Yönetim Kuruluna;

Sahip Keçici  (Başkan)

Ali Doğan

Atilla Öztürk

Nevzat Yılmaz

Veli Aydın seçildi.

Denetim Kurulu Asil Listesine;

Selim Keçici

Talip Gürkan

Zeynel Abidin

Düçer seçildiler

Yedek Yönetim Kurulu Listesinde

Kamuran Ertuğrul,  Mehmet Mahir Başaran, Mustafa Öz, Emin Atasoy, Burak Şen yer aldı.

Yedek Denetleme Kurulu Listesinde

Fethi Kırbaş, Salih Eze, Eyüp Durmaz, yer aldı.

MUYAD Başkanı Sahip Keçici katılımın yoğun olmasına rağmen tüm konuklarına yakın ilgi gösterdi. MUYAD'a destek veren Esentepe Hastanesi Sahibi Op.Dr. Ergin Kopal, Mustafa Bozbey, Recep Altepe, Erkan Aydın, Dr. Ahmet Murat Ünal, BURFAŞ eski Genel Müdürü Muhammet Gümüşsoy, Rasim Yılmaz'a plaket takdim ederek teşekkür etti.

Bursa Büyükşehir Belediyesi eski belediye başkanı Recep Altepe yaptığı konuşmasında Sahip Keçeci'nin gönül insanı olduğunu ve severek yardımlaşma işlerinde koşturduğunu ve görevdeyken kendisinide koşturttuğunu belirterek başarılarının devamını diledi.

CHP Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey'de MUYAD yönetimine başarılar dileyerek sivil toplum kuruyluşları için yaptıkları merkezleri anlatarak Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilmesi halinde "kısmet olursa Mudanya için neden olmasın." dedi.

Katılan tüm konuklarına teşekkür eden MUYAD Başkanı Sahip Keçeci "destek ve ilgi devam ettikçe yeni hizmetler için koşturmaya devam edeceğiz" dedi.

Çok sayıda seçkin davetlinin katıldığı kongreye CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın, Esentepe Hastanesi Sahibi Op.Dr. Ergin Kopal, MHP Mudanya İlçe Başkanı Selçuk Yılmaz, Mudanya Belediyesi Bağımsız Meclis Üyeleri Mustafa Ay, Mahmure Uçar, Bursa Belediyesi Eski Başkanı Recep Altep,e CHP Nilüfer Belediye Başkanı ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, Eski Bakan Turhan Tayan, CHP Bursa eski İl Başkanı Şadi Özdemir, CHP Mudanya Eski İlçe Başkanları Hüseyin Ihlamur, Rüştü Cozlan, Erhan Özekin, Selahattin Avcı, İYİ Parti Mudanya Eski İlçe Başkanı Fehim Çaptık, Mudanya Kent Konseyi Başkanı Soyer Kazancı,  çok sayıda sivil toplum kuruluşu başkanı, yöneticisi ve siyasi katıldılar.

MUYAD Genel Kurulundan Görüntüler

Bağımsız Mudanya Belediye Meclis Üyeleri Mahmure Uçar ve Mustafa Ay MUYAD kongresindeydiler

MUYAD KONGRESİNDE SAHİP KEÇİCİ GÜVEN TAZELEDİ.

Sahip Keçici  "MUYAD Marmarabirlik Seçimlerinde Ali YILDIZ'ı Destekleyecek"

Kongre sonrasında kısa bir konuşma yapan MUYAD  Başkanı Sahip Keçeci kongre divan başkanlığını yapan Marmarabirlik Mudanya 150 Sayılı Zeytin Tarım Satış Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yıldız'a dönerek  "22 Ocak 2019 tarihinde yapılacak Mudanya 150 Sayılı Zeytin Tarım Satış Kooperatifi kongresinde MUYAD olarak Ali Yıldız ve ekibini destekleyeceğiz" dedi.

 

Son Güncelleme ( Pazartesi, 14 Ocak 2019 13:52 )  

SÜREYYA BUTİK MUDANYA

Hasanbey Mahallesi muhtarlığına makamda oturmak için değil, Mahallemiz için çalışmaya talibim

CEM TÜRKMEN HASANBEY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Tıklayın

İlhan ATABEY

Bizim Muhtarlığımızda tatlı dil güleryüz, gönüllere girmek, doğru konuşup bitecek bir işi sonuçlandırmak var.

Daha modern, daha çağdaş, daha yaşanabilir bir Şükrü Çavuş için Geliyoruz!

Şeref ŞAŞ Şükrü Çavuş Mahallesi Muhtar Adayı

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU