TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi Erkan CAN "Mudanya'da İki adaylı bir seçim olmayacak"

Erkan CAN "Mudanya'da İki adaylı bir seçim olmayacak"

E-posta

3 Aralık 2018 tarihinde İYİ Parti Mudanya İlçe Başkanlığında yapılan basın açıklamasında İYİ Parti Mudanya Belediye Başkan Aday Adaylığını "Mudanya'ya CAN gelecek" sloganıyla açıklayan Erkan CAN, İyi Parti'nin CHP ile yaptığı seçim ittifakı neticesinde Mudanya'da aday çıkarmayacağının açıklanması sonrasında ki sessizliğini sosyal medya'dan yaptığı paylaşımla bozdu.

Erkan CAN facebook profilinde "herkese açık" seçeneğiyle yaptığı açıklamada Mudanya'da iki adaylı bir seçim olmayacak vurgusu yaparak ailesinin desteğiyle Mudanya Belediye Başkanlığına aday olacağının sinyalini verdi.

Erkan CAN facebook profilinde "herkese açık" seçeneğiyle yaptığı açıklamada Mudanya'da iki adaylı bir seçim olmayacak vurgusu yaparak ailesinin desteğiyle Mudanya Belediye Başkanlığına aday olacağının sinyalini verdi.

CAN Açıklamasında;

"MUDANYA' ya ' CAN ' GELECEK ... Değerli büyüklerim ve kıymetli dostlarım. Seçim çalışmalarına başladığımız ilk günden beri PARTİ değil ADAY önemli demistik. Ve bu çizgimizi bozmadan ilerledik. Yapılan oyunları görmekteyiz. Kıymetli ailemin desteğiyle Seçim çalışmalarına adaylığımızı açıklayarak başlıyoruz. MUDANYA'da iki adaylı bir seçim olmayacak . Yeni bir MUDANYA.... Aşk' la yönetim hayalimiz var. Ve bunu birlikte gerçekleştireceğiz. Genç beyinlerin önünü açacak olan sizler siniz . MUDANYA genç'lesiyor..." satırlarına yer vererek ailesiyle birlikte olduğu fotoğrafı paylaştı.

Kendisine ulaştığımız Erkan CAN "çalışmalarınız devam ediyor  çok yakında siz değerli basın mensupları arkadaşlarımızla paylaşacağız" demekle yetindi.

ERKAN CAN'IN ADAY ADAYLIĞI AÇIKLAMASI BU VİDEODA

 

Son Güncelleme ( Pazartesi, 14 Ocak 2019 14:22 )  

SÜREYYA BUTİK MUDANYA

Hasanbey Mahallesi muhtarlığına makamda oturmak için değil, Mahallemiz için çalışmaya talibim

CEM TÜRKMEN HASANBEY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Tıklayın

İlhan ATABEY

Bizim Muhtarlığımızda tatlı dil güleryüz, gönüllere girmek, doğru konuşup bitecek bir işi sonuçlandırmak var.

Daha modern, daha çağdaş, daha yaşanabilir bir Şükrü Çavuş için Geliyoruz!

Şeref ŞAŞ Şükrü Çavuş Mahallesi Muhtar Adayı

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU