TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi Kaymakam SÖZER Gazetecileri Ağırladı.

Kaymakam SÖZER Gazetecileri Ağırladı.

E-posta

Mudanya Kaymakamı Faik Oktay SÖZER, "Çalışan Gazeteciler Günü" dolayısıyla ilçede görev yapan gazetecilerle kahvaltı da buluştu, günlerini kutladı. Kendilerine başarılar diledi.

Kaymakamımız Faik Oktay SÖZER, "Çalışan Gazeteciler Günü" dolayısıyla ilçemizde görev yapan gazetecilerle kahvaltı da buluştu, günlerini kutladı. Kendilerine başarılar diledi.

Kaymakam SÖZER, 10 Ocak "Çalışan Gazeteciler Günü" mesajında ise;


"Hayatın vazgeçilmez unsurlarından biri olan haber alma ve yayma özgürlüğünün en etkili aracı olan ve zor şartlar içerisinde görevlerini icra eden basın mensuplarımız, Milletimizin gözü, kulağı ve dili olmuşlardır.
Kamuoyunu her zaman doğru, objektif ve hızlı bir şekilde bilgilendirme görevini yerine getirmeye çalışan gazetecilerimiz, içinde bulunduğu şartların tüm ağırlığına rağmen görevlerini özveriyle yerine getirmektedirler. Bu önemli görevi yerine getiren, yerel ve ulusal medya temsilcileri vatandaşlarımızın haber alma hakkına katkıda bulunurken, ilkeli, tarafsız, sorumlu gazetecilik anlayışı içerisinde çalışmaları da büyük önem arz etmektedir.
10 Ocak 1961’de gazetecilerin çalışma koşullarını iyileştiren, ileri haklar getiren 212 sayılı yasanın TBMM’de kabul edilmesinden bu yana 10 Ocak tarihi, Çalışan Gazeteciler Günü olarak kutlanmaktadır.
Bu vesileyle başta Mudanya'mızın gözü kulağı olan yerel basınımızın değerli temsilcileri ve gazetecileri olmak üzere tüm gazetecilerimizin ve basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyor, çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar diliyorum." ifadelerini kullandı.

Son Güncelleme ( Cuma, 11 Ocak 2019 13:53 )  

SÜREYYA BUTİK MUDANYA

Hasanbey Mahallesi muhtarlığına makamda oturmak için değil, Mahallemiz için çalışmaya talibim

CEM TÜRKMEN HASANBEY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Tıklayın

İlhan ATABEY

Bizim Muhtarlığımızda tatlı dil güleryüz, gönüllere girmek, doğru konuşup bitecek bir işi sonuçlandırmak var.

Daha modern, daha çağdaş, daha yaşanabilir bir Şükrü Çavuş için Geliyoruz!

Şeref ŞAŞ Şükrü Çavuş Mahallesi Muhtar Adayı

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU