Ahmet Murat Ünal

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi METEOROLOJİK UYARI. FIRTINA UYARISI. HAVA SOĞUYOR. YAĞIŞ GELİYOR

METEOROLOJİK UYARI. FIRTINA UYARISI. HAVA SOĞUYOR. YAĞIŞ GELİYOR

E-posta

Yapılan son değerlendirmelere göre; Marmara Bölgesinin  03.01.2019 Perşembe günü batı kesimlerden başlayarak Orta Akdeniz üzerinden gelen derin alçak basınç merkezi ile akşam saatlerinden itibaren Balkanlar üzerinden gelen soğuk havanın etkisine gireceği bekleniyor.

Marmara Denizi'nde rüzgarın 03.01.2019 Perşembe günü öğle saatlerinden sonra kuzey ve kuzeydoğu, gece kuzey ve kuzeybatı yönlerden 7 ila 9 kuvvetinde (75-90 km/sa) kuvvetli fırtına, yer yer 10 kuvvetinde (105 km/sa)  tam fırtına şeklinde esmesi ve fırtınanın Cuma günü 04.01.2019 sabah saatlerinden sonra etkisini kaybetmesi beklenildiğinden ulaşımda oluşabilecek aksamalara ve  olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması hususu ÖNEMLİ.

  • 03.01.2019 Perşembe: Bölgemizde yağmur ile başlayacak olan yağışların iç ve yüksek kesimlerde karla karışık yağmur ve kar şeklinde görüleceği tahmin edilmektedir. Rüzgarın öğle saatlerinden itibaren Kütahya’nın batı kesimleri ve Bursa çevrelerinde fırtına şeklinde esmesi bekleniyor.  
  • 04.01.2019 Cuma: Bölgemizin yağışlı geçeceği; yağışların Bursa'nın kıyı kesimlerinde yağmur, iç ve yüksek kesimlerde ise karla karışık yağmur ve kar yağışı şeklinde olacağı tahmin ediliyor.  
  • 05.01.2019 Cumartesi: Bölge genelinin kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.   06.01.2019 Pazar:Bölge genelinin kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

MUDANYA - Yapılan son değerlendirmelere göre; bölgemizin 03.01.2019 Perşembe günü batı kesimlerden başlayarak Orta Akdeniz üzerinden gelen derin alçak basınç merkezi ile akşam saatlerinden itibaren Balkanlar üzerinden gelen soğuk havanın etkisine gireceği bekleniyor.

 

 

Son Güncelleme ( Perşembe, 03 Ocak 2019 02:32 )  

Hasanbey Mahallesi muhtarlığına makamda oturmak için değil, Mahallemiz için çalışmaya talibim

CEM TÜRKMEN HASANBEY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Tıklayın

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU