Ahmet Murat Ünal

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi MİNİBÜSLERİN DİREKSİYONUNA ZEKAİ SAMAST GEÇTİ

MİNİBÜSLERİN DİREKSİYONUNA ZEKAİ SAMAST GEÇTİ

E-posta

74 üyesi bulunan S.S. 23 No lu Mudanya Minibüsçüler Kooperatifi olağanüstü kongresinde tek listeyle gidilen seçim sonrası başkanlığa Zekai Samast ve listesi yönetime getirildi.

ZEKAİ SAMAST MİNİBÜSCÜLER KOOPERATİFİ BAŞKANI SEÇİLDİ

Üyelerin istekleri doğrultusunda alınan kara sonrası olağan üstü kongre kararı alan Minibüsçüler, seçim sonrası görevi Haziran ayında yapılacak olağan kongreye kadar Zekai Samast ve yönetimini seçtiler. 

Kongre sonrası yönetime gelen Samast ve yönetimi görev dağılımı yaparak, Haziran ayına kadar yol haritası belirleyerek öncelikli işleri belirlediler. Başkan Samast Mudanya Belediyesince kendilerine tebliğ edilen bulundukları yerin boşaltılması kararı karşısında kendilerinin barınabilecekleri yerin tespit edilmesine değindi. Belediyenin gösterdiği yer dahil kendi araştırmaları sonucunda başka yerlerin olduğunu ifade ederek amaçlarının Derneğin malı olan bir park alanına sahip olmak istediklerinin altını çizdi.

Minibüs sürücüleri ile Mudanyalıların arasında meydana gelen anlaşmazlıklar sonucu gelen şikâyetleri değerlendirerek, gerekli çalışmaların sonucunda müşteri memnuniyetini sağlayacaklarını söyledi. Başkan Samast son yapılan taşıma zammına değinerek, zamların kendileri tarafından olmayıp tarifenin UKOME tarafından belirlendiğini açıkladı. Samast, “gerçekleşen zamların mazot ve amortisman bedellerinin çok artması sebebiyle zaruriydi. Bir önceki zamlarda UKOME’nin verdiği zam miktarı 3.75 Liraydı, biz bu fiyat artışını 3.50 Liraya çekmiştik, şuanda 50 kuruşluk bir artışın makul bir artış olduğu kanaatindeyim. Amacımız Mudanyalılara güvenli ve konforlu bir yolculuk sağlamayı amaçlıyoruz” dedi. Minibüsçülerin yönetimi, Başkan Zekai Samast, Yönetim Kurulu Alaattin Kılıç, Mustafa Yılmaz, Mustafa Çabuklar, ve Orhan Tosun’dan oluştu.

74 üyesi bulunan S.S. 23 No lu Mudanya Minibüsçüler Derneği olağan üstü kongresinde tek listeyle gidilen seçim sonrası başkanlığa Zekai Samast ve listesi yönetime getirildi

Hakkı Ovatman

Son Güncelleme ( Cumartesi, 08 Aralık 2018 17:36 )  

Hasanbey Mahallesi muhtarlığına makamda oturmak için değil, Mahallemiz için çalışmaya talibim

CEM TÜRKMEN HASANBEY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Tıklayın

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU