Ahmet Murat Ünal

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi İYİ Parti'den Mudanya'da Aday Adayı Tanımı ve İktidara Eleştiri Bombardımanı

İYİ Parti'den Mudanya'da Aday Adayı Tanımı ve İktidara Eleştiri Bombardımanı

E-posta

İYİ Parti Mudanya İlçe Başkanı Fehim Çaptık 30 Mart 2019 günü yapılacak yerel seçimler için belediye başkanlığı ve meclis üyeliği aday adaylarını basına tanıtarak başvuru dosyalarını teslim aldı. 

ÇAPTIK aday adayları tanıtımı akabindeki açıklamasında iktidar partisine ve Bursa Büyükşehir Belediyesine yüklenerek "5 yıl boyunca Mudanyamızı unuttular, görmezden geldiler" dedi. Görevden istifaya zorlanarak el çektirilen Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Recep ALTEPE'nin günah keçisi ilan edildiğini belirten ÇAPTIK, yapılan icraatlara imza atan ekin halen iş başında olduğunu hatırlattı. -VİDEO HABER

İYİ Parti Mudanya İlçe Başkanı Fehim Çaptık 30 Mart 2019 günü yapılacak yerel seçimler için belediye başkanlığı ve meclis üyeliği aday adaylarını basına tanıttı.

İYİ Parti Mudanya İlçe Merkezi'nde yapılan basın toplantısında Mudanya Belediye Başkan aday adayları Önder KARABAĞ, Tülay GÜL ve Erkan CAN'ın başvuru dosyalarını teslim alan İlçe Başkanı Fehim ÇAPTIK, amaçlarının Mudanya Belediyesini gerçek belediyecilikle tanıştırmak olduğunu ve seçimlere bütün güçleriyle çalışacaklarını belirtti.

Toplantıda İYİ Parti Belediye Meclis Aday Adayları Öznur YILMAZ, Asım ŞAHİN, Osman ÖZBAY, Efraim PALA ve Nuran PİLİÇER konuşma yaparak kendilerini ifade ettiler.

Mudanya'da sıkışan bir seyaset ve kavga ortamı olduğunu vurgulayan İYİ Parti Mudanya İlçe Başkanı Fehim ÇAPTIK,  "halktan kopuk bir belediyecilik, halkın değerlerine sahip olmayan bir belediyecilik anlayışı var." dedi.

Beş yıl boyunca Mudanya'yı iktidar partisini,n unuttuğunu iddia eden ÇAPTIK ana yolların bozuk olduğunu ve sürekli kazılarak yeniden yama yapılan asfalt paralarının halkın cebinden çıktığını belirtti. Mudanya Sahil Projesinin bir fiyasko olduğunu ve kalitesiz imalat nedeniyle halkın parasının çarcuk edildiğini belirten ÇAPTIK "bu veballe kim yaşayacak?  Suçu görevden alınan eski başkan Rcep ALTEPE'ye atarak kendilerine günah keçisi buluyorlar. ALTEPE'nin ekibinde bulunan kadrolar halen iş başında değil mi? Beraber onayladınız, beraber meclisten geçirdiniz, bütçeyi beraber yaptınız, Bütün her şeyin altına beraber imza attınız" diye konuştu.

Basın Açıklamsının Tamamı VİDEO

Foto Galeri

Son Güncelleme ( Salı, 04 Aralık 2018 12:44 )  

Hasanbey Mahallesi muhtarlığına makamda oturmak için değil, Mahallemiz için çalışmaya talibim

CEM TÜRKMEN HASANBEY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Tıklayın

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU