Ahmet Murat Ünal

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi Murat Ünal Mudanya Belediye Başkanlığı Aday Adayılığını Açıkladı.

Murat Ünal Mudanya Belediye Başkanlığı Aday Adayılığını Açıkladı.

E-posta

Ak Parti Mudanya Teşkilatı Başkanı Dr. Ahmet Murat Ünal görevinden istifa ederek Belediye Başkan aday adaylığını yoğun katılımlı basın toplantısıyla açıklarken Ak Parti Mudanya Teşkilat Başkanlığı görevini vekaleten Tahsin Aktürk'e bıraktı.

Ak Parti Mudanya İlçe Merkezi'nde saat 15.00'da başlayan basın toplantısında ilçe başkanı olarak Sercan İnkaya, Orhan Bilgili ve Ertan Abdülazizoğlu'nun belediye meclis üyeliği başvuru dosyalarını kabul eden Ünal, Bursa İl Teşkilatı'nın işareti üzerine İlçe Başkanlığı görevinden istifa ettiğini ve Mudanya Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu duyurdu.

Ahmet Murat ÜNAL

32 aylık Mudanya İlçe Başkanlığı görevi süresince yaptıklarını ve Mudanyalıya yaklıaşımını anlatan Ünal kimseyi siyasi görüşleri ve düşüncelerinden dolayı ötekileştirmeden, kimsenin ekmeğiyle oynamadan hizmet etmek için Belediye Başkan adayı olarak diğer başkan adayları ile birlikte Mudanya Belediyesine Ak Parti bayrağını dikeceklerini söyledi.

Ünal konuşmasında mevcut Belediye Başkanı için “Mudanya’da kardeşliği ve birlikteliği bitirmiş, kimseye selam veremez, korumasız sokağa çıkamaz olmuştur. Mudanya yeniden eski gümlerine dönecek ve kardeşliği yeniden tesis edeceğiz. Hakkımızda üretilen dedikodular yersiz olup Belediye Başkanlığını kazandığımızda kimseyi ötekileştirmeden hizmet edip, kimseyi ekmeğinden aşında etmeyeceğiz” dedi.

Kırmızı çizgilerini açıkça belirten "Ünal vatanın bölünmez bütünlüğü ile problemi olmayan herkese kapımız açık" dedi. Ünal aday adaylığı açıklamasına refakat eden başta eşi Nazlıgül Ünal, ekip arkadaşları ve partililere, basın mensuplarına teşekkür ederek dua ve helallik istedi.

 

Son Güncelleme ( Pazar, 02 Aralık 2018 16:45 )  

Hasanbey Mahallesi muhtarlığına makamda oturmak için değil, Mahallemiz için çalışmaya talibim

CEM TÜRKMEN HASANBEY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Tıklayın

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU