Ahmet Murat Ünal

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi MUDANYA DEVLET HASTANESİ GENEL CERRAHLARINDAN BİR İLK

MUDANYA DEVLET HASTANESİ GENEL CERRAHLARINDAN BİR İLK

E-posta

Mudanya Devlet Hastanesi Başheki Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Serkan Fatih YEĞEN ve Op. Dr. İlker ŞAHİN tarafından gerçekleştirilen Laparaskopik (Kapalı) Kolon Ve Rektum ( Kalın Bağırsak) Kanseri Ameliyatı Teknolojideki gelişmeler sonucunda artık Mudanya Devlet Hastanesi'nde yapılmaya başlandı. Ameliyat ile ilgili bilgi veren Hastane Başhekimi Laparoskopik, yani kapalı yöntemin. Kötü huylu kalın bağırsak hastalığının tedavisinde uygulanabildiğini belirtti ve yöntemle ilgili bilgi verdi.

 

LAPAROSKOPİK KOLON CERRAHİSİNİN AVANTAJLARI NELERDİR.

Sonuçların ameliyatın tipine ve hastanın sağlık koşullarına göre değiştiğini ifade eden Op. Dr. Serkan Fatih YEĞEN, Laparoskopik yöntemin genel olarak açık ameliyata göre avantajlarını anlatarak, “Ameliyat sonrası daha az ağrı olur. Hastanede kalış süresi kısalır. Normal beslenmeye daha kısa sürede başlanır. Bağırsak hareketleri daha kısa sürede başlar. Hasta işine daha kısa sürede döner. Hastanemizde bu tarz Ameliyatların yapılıyor olması Hasta ve Hasta yakınları için bir avantaj sağlamaktadır.

Mudanya Devlet Hastanesi Başheki Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Serkan Fatih YEĞEN ve Op. Dr. İlker ŞAHİN tarafından gerçekleştirilen Laparaskopik (Kapalı) Kolon Ve Rektum ( Kalin Bağırsak) Kanseri Ameliyatı Teknolojideki gelişmeler sonucunda artık Hastanemizde yapılmaya başlanmıştır.

LAPAROSKOPİK KOLON CERRAHİSİNİN AVANTAJLARI NELERDİR.

Son Güncelleme ( Cuma, 30 Kasım 2018 22:39 )  

Hasanbey Mahallesi muhtarlığına makamda oturmak için değil, Mahallemiz için çalışmaya talibim

CEM TÜRKMEN HASANBEY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Tıklayın

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU