Ahmet Murat Ünal

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi TANTEKİN Halkla bütünleşecek belediye için başvurusunu yaptı.

TANTEKİN Halkla bütünleşecek belediye için başvurusunu yaptı.

E-posta

Ak Parti Mudanya İlçe Başkanlığı’nda 31 Mart 2019 yerel seçimleri için belediye meclis üyeliğine aday adaylıklarına yönelik başvurular sürüyor. 1966 Bursa doğumlu olan, 2004 yılından bu yana Ak Parti'de çeşitli görevlerin yanısıra 2,5 yıl ilçe başkan yardımcılığı görevini yapan Ömer TANTEKİN AK Parti’den Mudanya Belediye Meclis Üyeliği için aday adaylığı başvurusunda bulundu. Başvuru belgesini tamamlayan TANTEKİN, dosyasını Ak Parti İlçe Başkanı Dr. Ahmet Murat ÜNAL’a teslim etti. TANTEKİN'in başvurusuna yoğun katılım dikkat çekti.

Ömer TANTEKİN Halkla bütünleşecek belediye ekibine talip

TANTEKİN "Belediyeyi Halkla Bütünleştirmemiz Lazım."

Ak Parti'nin çeşitli kademelerinde görev yapmaktan dolayı her zaman onur duyduğunu vurgulayan TANTEKİN, Ak Parti'nin Mudanya Belediyesini alması için uyumlu ve özverili bir çalışma içinde olacağını belirterek "Allah utandırmasın. Bu seçimi almamız lazım.Biz burada bir belediye kaybettik. Bunun acısını hep birlikte çekiyoruz. Bütün Ak Parti camiası olarak bu belediyeyi tekrar alarak Mudanya halkını belediye ile bütünleştirmemiz lazım. Belediyemizin hakla nasıl uyumlu çalışacağını göstermemiz lazım. Bu konuda ben elimden geleni yapacağımın sözünü veriyorum. Buraya gelen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, seçimlerin ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum" dedi.

VİDEO TIKLA İZLE

 

Ömer TANTEKİN Kimdir?

13-01-1966 Bursa doğumlu olan Ömer TANTEKİN, üç yaşından beri yazlıkçı olduğu Mudanya'da 30 yıldır bir fiil ikamet etmektedir. Doğma büyüme Burgazlı olan Neriman BAYSAN TANTEKİN ile evli olan olan Ömer TANTEKİN 26 ve 17 yaşlarında bir kız ve bir oğlan evlat babası. Uzun yıllar Bursa ve Mudanya'da başta tekstil ve iç dekorasyon olmak üzere ticaretle meşgul oldu.

1989 yılından beri siyaset yapan Ömer TANTEKİN, 2002 yılında kurulan Ak Parti'de 2004 yılı yerel seçimlerinde Mudanya Belediye Meclis Üyesi Adayı oldu. 2,5 yıl Ak Parti Mudanya İlçe Başkan yardımcılığı görevi yapan TANTEKİN koyu bir Bursaspor taraftarı.

Son Güncelleme ( Cuma, 30 Kasım 2018 20:46 )  

Hasanbey Mahallesi muhtarlığına makamda oturmak için değil, Mahallemiz için çalışmaya talibim

CEM TÜRKMEN HASANBEY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Tıklayın

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU