Ahmet Murat Ünal

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi ELEKTRONİK ATIKLAR EĞİTİME DÖNÜŞECEK

ELEKTRONİK ATIKLAR EĞİTİME DÖNÜŞECEK

E-posta

Mudanya Kent Konseyi, kısa adı TEGV olan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı'nın geliştirdiği "Atma Bağışla" projesine destek oldu.

Mudanya Kent Konseyi Sosyal ve Kültürel İşler Sorumlusu Tümay Erim Öztan, kursiyerlerinin de desteğiyle evde, okulda, işyerinde kullanılmayan her türlü atık elektrikli ve elektronik eşyaları eğitime kazandırmak amacıyla 6 koliyi PTT'nin Mudanya Şubesi aracılığıyla TEGV'e yolladı.

Proje kapsamında atık elektronik eşya göndermek isteyenlerin bireysel olarak da "902513042" müşteri numarası ile alıcı ödemeli PTT kargo şubelerine teslim edebileceklerini belirten Öztan, bu sayede hem çevre için, hem de çocuklar için yaşanılabilir bir dünya hayaline ortak olunabileceğini söyledi. Öztan, ürünlerin, TEGV'in anlaşmalı olduğu geri dönüşüm firmasına gönderildiğini elde edilen hurda değeri ile imkanı kısıtlı çocukların nitelikli eğitim almasına olanak sağlandığını kaydetti.

Atma Bağışla” kapsamında geri dönüştürülebilen ürünler şöyle; Masaüstü ve dizüstü bilgisayar, tablet, monitör, yazıcı, bilgisayar parçaları, ses, görüntü ve müzik sistemleri, DVD okuyucu ve uydu alıcılar, masa ve cep telefonları, elektrikli ev aletleri, kablo ve adaptörler ve bahsi geçmeyen tüm elektrikle çalışan ürünler.

Mudanya Kent Konseyi, kısa adı TEGV olan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı'nın geliştirdiği "Atma Bağışla" projesine destek oldu.

Son Güncelleme ( Çarşamba, 28 Kasım 2018 18:53 )  

Hasanbey Mahallesi muhtarlığına makamda oturmak için değil, Mahallemiz için çalışmaya talibim

CEM TÜRKMEN HASANBEY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Tıklayın

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU