Ahmet Murat Ünal

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi İYİ Parti Mudanya İlçe Başkanlığına ön başvurular başladı.

İYİ Parti Mudanya İlçe Başkanlığına ön başvurular başladı.

E-posta

FEHİM ÇAPTIK - İYİ PARTİ MUDANYA İLÇE BAŞKANIİYİ Parti Mudanya İlçe Başkanı Çaptık yaptığı yazılı basın açıklamasıyla 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak Mahalli Yerel Seçimlerde İYİ Parti Mudanya Belediye Başkan Aday Adayları ve Belediye Meclis Üyesi Aday Adaylık ön müracatlarının başladığını duyurdu.

Mudanya İlçe Başkanı Çaptık, yaptığı yazılı açıklamada ;

"Yaklaşan yerel seçimler öncesinde İYİ Parti’nin Türkiye ve Mudanya’da kilit Partisi konumunda  her geçen  gün yükselen değeri ile iktidarın alternatifi olduğunu  kamuoyunca bilinmekte ve 24 Haziran seçimleri sonrası TBMM’de Milletvekillerimizin Türkiye’nin içinde bulunduğu Ekonomik kriz, Emeklilikte yaşa takılanlar ve 15 Temmuz Fetö’nün hain darbe kalkışmasının Siyasi ayağı araştırılsın önergelerini İktidar Partsi Akp ve Mhp oyları ile Red edilmesi İYİ Parti’nin kurulduğu günden bugüne Cesurlar hareketi olduğunu unutan iktidar sahiplerinin 31 Mart 2019 Yerel seçimler öncesi Ülkemizin en büyük sorunlarından biri Ekonomik krize çözüm bulmak yerine Yerel seçim harcamalarını belediye bütçelerine ekleyerek vatandaşımızın omuzlarına yükelemeye başladılar. Türkiye’de en borçlu belediyelerinden biride 582 Milyon borcu olan Bursa Büyükşehir Belediyemiz yerel seçimler öncesi çeşitli peş peşe ihaleler açarak hediyelik eşya dağıtmak için 23 Milyon’luk harcama yaptı.
Bu mantıkla sadece yandaşı zengin yapan Vizyonsuz belediyecilik anlayışına vatandaşlarımızın 31 Mar 2019 günü sandıkta cevabını verecektir."  satırlarına yer verdi.


Yerel seçimler öncesi İlçe Başkanlarının istifası ile yeniden yapılanma sürecine giden İYİ Parti Mudanya İlçe Teşkilatı yönetim kadrolarını ve Tüzüğümüzün 65. Maddesinden doğan İlçe Yüksek istişare kurulunu da oluşturdu. Buna göre ;

Yönetim:
Başkan: Fehim Çaptık
Abdullah Aydın, Nilüfer Dinç
Ayşe Coşkan, Nizamettin Özkaya
Beyhan Tok, Çiğdem Batı, Oya Deniz Kurşun
Engin Gültekin ,Erhan Kocagöz ,Rıdvan Sevinç
Gizem Sakin, Samet Bakar
H. Batuhan Ildırar,
Hüseyin Çelik, Selami Akyol
Hüsniye Pıtırlı,  Semih Berk Sönmez
İbrahim Erdem, Sevim Korkmaz Özkan
İsmail Bayar, Şahin Güner
Mehmet Küçük, Turhan Karabulut
Murat Yılmaz, Ünal Baykara
Mustafa Çifçi,
Mutlu Kaya , Volkan Altınışık
Nedret Beklen, Yiğit Avcı
Nermin Güler, Zeki İçen
 
Yüksek İstişare Kurulu:
Önder Karabağ, Asım Şahin, Hüsniye Pıtırlı, İbrahim Erdem, Tülay Gül, Öznur Yılmaz, Sevim Korkmaz Özkan, Yaşar Kılıç, Zeki İçen, Oya Deniz Kurşun, Turhan Karabulut isimlerinden oluştu.

Son Güncelleme ( Çarşamba, 21 Kasım 2018 23:55 )  

Hasanbey Mahallesi muhtarlığına makamda oturmak için değil, Mahallemiz için çalışmaya talibim

CEM TÜRKMEN HASANBEY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Tıklayın

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU