Ahmet Murat Ünal

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi MUDANYA DA BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI PATLAMASI YAŞANIYOR

MUDANYA DA BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI PATLAMASI YAŞANIYOR

E-posta

2019 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerinde, Mudanya Belediye başkanlığı için aday adaylığı patlamasının yaşandığı Mudanya ilçesinde AK Parti de aday adaylığı sayısı 7 oldu.

Adayların içinde, veteriner hekimi, sanayici, banka müdürlüğünden emekli olanlar, ev hanımları ve eski belediye başkanları da bulunuyor. Ayrıca, Belediye Meclis Üyesi adaylıkları içinde başvuruların devam ettiği belirtiliyor.

Adayların başvurularını alan Mudanya AK Parti İlçe Başkanı Dr. Ahmet Murat Ünal başvuru dosyalarını törenle kendilerine teslim etti. Belediye Başkan aday adayları, aday gösterildikleri takdirde, seçimlerden zaferle çıkacaklarını ve halkın istediği, halkın menfaatlerine olacak çalışmaları yapacaklarını temsil ettikleri bölgelerini kalkındırmak için üzerlerine ne görevler düşüyorsa yerine getireceklerini ifade ettiler.

Başkan Ünal yapılan başvurulardan duyduğu memnuniyeti dile getirirken aday adaylarına başarı dileklerinde bulundu.

MUDANYA'DA ADAY PATLAMASI

Şu ana kadar AK Parti de aday adaylığı başvurusu yapanlar

Ahmet Çiftçi,

Çiğdem Lüleci,

Muhammed İzzet Dursun,

Necati Şahin,

Neşe Türeyengil,

Selçuk Mutlu,

Sevil Pamirol.

HALKLA ELELE SORUNLAR ÇÖZÜLECEK

Mudanya MHP ilçe başkanlığında da hareketlilik devam ediyor. MHP Mudanya İlçe Başkanı Selçuk Yılmaz başkanlılığında başlatılan Belediye Başkanı ve Belediye Meclis Üyeliği aday başvuruları devam ediyor. Şu ana kadar yapılan müracaatlar arasında Belediye Meclis Üyeliği başvuruları gerçekleşti. Belediye Meclis üyeliği için başvuru yaparak belgelerini alan MHP’li üyeler, Yusuf Taşkolu, Şenay şimşek, Bülent Erdem, Hanifi Yazar, Zafer Sicimoğlu oldular. “MHP’yi Mudanya da iktidara getirecek ve ilçenin tüm sorunlarını çözmeye çalışacağız. Bunu gerçekleştirirken halkımızla birlikte elele vereceğiz”dediler.

CHP’Yİ MUDANYA DA YENİDEN İKTİDARA GETİRECEĞİZ

CHP Mudanya ilçe başkanlığında da hareketlilik devam ediyor. Belediye Başkan Aday adaylığı başvurusunu yapan Erdal Aktuğ ve ardından, halen Mudanya Belediye Başkanlık görevini yürüten Hayri Türkyılmaz aday adaylığı başvurusunu yaptılar. Engin Tokgöz, Deniz Baykal ve Sami Kahveci ve Şenol Seven ve aday adaylığı başvuru dosyalarını CHP ilçe başkanı İbrahim Karadeniz’e sunarak seçilmeleri halinde halkla elele her zorun üstesinden geleceklerini ve Mudanya’yı hak ettiği yere ulaştıracaklarını belirterek, sorunları, sıkıntıları çok iyi bildiklerini ve çözümlerini de gerçekleştireceklerini ifade ederken CHP’yi yeniden Mudanya da iktidara taşıyacaklarını belirtiler.

Tarık ARSLAN/MUDANYA/

Son Güncelleme ( Çarşamba, 14 Kasım 2018 17:27 )  

Hasanbey Mahallesi muhtarlığına makamda oturmak için değil, Mahallemiz için çalışmaya talibim

CEM TÜRKMEN HASANBEY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Tıklayın

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU