Ahmet Murat Ünal

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi VALİ KÜÇÜK’TEN BURSA’YA VEDA

VALİ KÜÇÜK’TEN BURSA’YA VEDA

E-posta

Bursa’da coşku ile kutlanan Cumhuriyet bayramı törenlerinin akabinde Bursa Valiliği tarafından gece düzenlenen resepsiyonda misafirleri Bursa Valisi İzzettin Küçük ve eşi Ayşe Küçük birlikte karşıladı.

Geceye Askeri ve mülki erkânın yanı sıra sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve Bursa Protokolü yoğun ilgi gösterdi. Vali Küçük, resepsiyon girişinde eşi Ayşe Küçük ile birlikte tebrikleri kabul ederek, gelen davetlilerle tek tek tokalaştı.

VALİ KÜÇÜK’TEN BURSA’YA VEDA

Gece de konuşan Vali Küçük: “Bugün Cumhuriyeti’mizin kuruluşunun 95.yılını kutluyoruz. Her şeyden önce herkesin Cumhuriyet Bayramını kutluyorum. Ülkemizin her köşesinde doğusunda, batısında coşkuyla Cumhuriyetimizin kuruluşunun yıldönümünü kutluyoruz. Bu vatanımızı emanet eden atalarımız var. Kurtuluş savaşımızı yapan başta başkumandan, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını minnetle, şükranla yâd ediyorum. Onların bize bıraktığı emaneti sonsuza kadar taşımak, onu yüceltmek hepimizin ayrı ayrı görevidir.” dedi. 

VALİ KÜÇÜK’TEN BURSA’YA VEDA

Yaklaşık 2,5 yıldır görev yaptığı Bursa’dan son gerçekleşen Valiler kararnamesi ile Baş Müfettişlik görevine atanan Vali Küçük, sözlerini şöyle sürdürdü. “ 19 yıl Kaymakamlık ve 10 yılda görev aldığım Valilik makamında bana Bursa gibi eşsiz bir yerde çalışma fırsatı veren Sayın Cumhurbaşkanımıza ve bana destek olan herkese şükranlarımı iletiyorum. Devlet memurluğunun tabiatında bu gibi değişiklikler, atamalar var. Mühim olan görev yaptığınız yerlerden anlınız ak ve vicdanınız rahat ayrılmanızdır. Bende bugün çokça şükrediyorum. Sizleri tanıdım ve Bursa gibi müthiş bir yerde görev yaptım. Ben hepinizi Allah’a emanet ediyor, tekrardan en önemli bayramımız olan 29 Ekim Cumhuriyet bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum.” dedi.


Yaklaşık 2,5 yıldır görev yaptığı Bursa’dan son gerçekleşen Valiler kararnamesi ile Baş Müfettişlik görevine atanan Vali Küçük, Bursa'ya veda etti 
Küçük Ailesi ve Bursa Protokolü tarafından Cumhuriyet bayramına özgü kesilen pasta ile bu güzel gece son buldu.

Son Güncelleme ( Salı, 30 Ekim 2018 11:46 )  

Hasanbey Mahallesi muhtarlığına makamda oturmak için değil, Mahallemiz için çalışmaya talibim

CEM TÜRKMEN HASANBEY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Tıklayın

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU