TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi AK Parti İlçe Başkanı Dr.Ahmet Murat ÜNAL Muhtarlar Gününü Kutladı.

AK Parti İlçe Başkanı Dr.Ahmet Murat ÜNAL Muhtarlar Gününü Kutladı.

E-posta

Dr.Ahmet Murat ÜNALAK Parti Mudanya İlçe Başkanı Dr. Ahmet Murat Ünal, "Devletin, vatandaşa uzanan en sıcak eli ve ilk kapısı olan kıymetli muhtarlarımızın "Muhtarlar Günü" nü en içten dileklerimle kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyor, görevi başında bu millete hizmet için şehit düşen bütün muhtarlarımıza Cenab-ı Hak’tan rahmet diliyorum" dedi.

19 Ekim Muhtarlar günü münasebeti ile bir mesaj yayımlayan AK Parti İlçe Başkanı Dr. Ahmet Murat Ünal;

"Yerel yönetimden gelen liderimiz Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde ülkemizin 2002’den sonra başladığı kutlu yürüyüş ve büyük değişimin içinde muhtarlarımızın yer almaması, elbette ki düşünülemezdi. Sadece özlük haklarının ve sosyal statülerinin iyileştirilmesi bir yana, görevlerini ifa ederken verimliliklerinin de arttırılması, devletin ilgili birimleriyle olan ilişkilerinin daha etkin ve hızlı hale getirilmesi hedeflenmiş ve gerekli adımlar süratle atılmıştır. Bu yaklaşımın neticesi olarak 2002’de 97 TL olan muhtar maaşları bugün 1600 TL seviyesine yükseltilerek SGK primleri de devlet tarafından karşılanmaktadır.

Muhtarlarımızın özlük haklarında yapılan iyileştirmeler, muhtarlarımızın olduğu kadar, vatandaşımıza götürülen hizmet kalitesinin arttırılmasına yönelik, önemli adımlardır.

Sayın Cumhurbaşkanımızın muhtarlarımızla periyodik olarak gerçekleştirdği buluşmaları, vatandaşımızla devletin en üst kademeleri arasında gönül birliğini kuvvetlendirmektedir. Sadece bulunduğu mahallenin sorunlarını değil, tıpkı 15 Temmuz gecesinde olduğu gibi demokrasimizin tamamını savunmak adına şehit düşerek bu vatana hizmeti en üst seviyeye taşıyan kahraman muhtarlarımızın varlığı, muhtarlarımızın sorunlarına, beklentilerine daha fazla özen göstermek noktasında bizlere büyük bir sorumluluk yüklemektedir. Bu vesileyle, görevi başında bu millete hizmet için şehit düşen bütün muhtarlarımıza Cenab-ı Hak’tan rahmet diliyor, kıymetli muhtarlarımızın "Muhtarlar Günü" nü en içten dileklerimle kutluyorum” diye konuştu.

 

Daha modern, daha çağdaş, daha yaşanabilir bir Şükrü Çavuş için Geliyoruz!

Şeref ŞAŞ Şükrü Çavuş Mahallesi Muhtar Adayı

Hasanbey Mahallesi muhtarlığına makamda oturmak için değil, Mahallemiz için çalışmaya talibim

CEM TÜRKMEN HASANBEY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Tıklayın

AYBAR İLETİŞİM VODAFONE MUDANYA

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU