TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi İYİ Parti Bursa İl ve İlçe Teşkilatları Ankara’ya Çıkarma Yaptı

İYİ Parti Bursa İl ve İlçe Teşkilatları Ankara’ya Çıkarma Yaptı

E-posta

İYİ Parti Bursa İl ve İlçe Teşkilatları, İl Başkanlığının organizasyonu ve İl Başkanı Uzm. Dr. Yahya Bahadır'ın başkanlığında Kurucular Kurulu Üyeleri, İlçe Başkanları, İl - İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri ve parti üyelerinden oluşan 204 kişilik ekiple Ankara'ya çıkarma yaptı.

İYİ Parti Bursa İl ve İlçe Teşkilatları, İl Başkanlığının organizasyonu ve İl Başkanı Uzm. Dr. Yahya Bahadır'ın başkanlığında Kurucular Kurulu Üyeleri, İlçe Başkanları, İl - İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri ve parti üyelerinden oluşan 204 kişilik ekiple Ankara'ya çıkarma yaptı.

Sabah saatlerinde Ankara'ya ulaşan ekibin ilk durağı Türkiye Büyük Millet Meclisinde İYİ Parti Grup Toplantısı oldu. Burada Genel Başkan Meral Akşener'in gündeme yönelik değerlendirme ve tespitleri ile Türkiye'nin İYİ Olması için önerilerini içeren konuşmasını Türkiye'nin çeşitli illerinden gelen cesurlar hareketinin mensupları ile birlikte dinleyen Bursa ekibini, Grup Toplantı Salonunda Genel Başkan Yardımcısı Bursa Milletvekili Ahmet Kamil Erozan ve Bursa Milletvekili Prof. Dr. İsmail Tatlıoğlu karşıladı.

Genel Başkan Meral Akşener'in sıcak gündeme yönelik net tespit ve açıklamalarını dinleyen Bursa ekibi grup toplantısı sonrası toplu şekilde İYİ Parti Genel Merkezine geçti. Burada Genel Başkan Meral Akşener tarafından makamında 15-20 şer kişilik gruplar halinde kabul edilen ekibin tümü bizzat Genel Başkanla sohbet etme ve fotoğraf çektirme imkanı buldu.

İlçe Başkanlarını toplu şekilde özel olarak kabul eden sayın Akşener, Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerine yönelik talep ve beklentileri ile tavsiyelerde bulunduktan sonra ilçe başkanlarından da görüş aldı.

Bursa ekibi Genel Başkanı makamında ziyaret ettikten sonra toplu halde Genel Merkezdeki toplantı salonuna geçip burada kendilerini bekleyen Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın ve Bursa Milletvekili - Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Kamil Erozan ile görüştü.

Teşkilat Başkanı yaptığı konuşmada 12 Ağustos'ta gerçekleşen 2. Olağanüstü Büyük Kurultay sonrası partide başlayan yeniden yapılanma sürecinin artık sonuna gelindiğini, İl Teşkilatlanmasının tamamlanma noktasına geldiğini ve 3 Ekim'de alınan Başkanlık Divanındaki tavsiye kararına istinaden de İlçe Teşkilatlarının da bu hafta içinde istifalarının tamamlanarak en geç 15 - 20 güne kadar yeniden yapılanma aşamasının tamamlanacağını belirtti.

Bu aşamaların tamamlanmasından sonra da İYİ Parti olarak topyekün Mahalli İdareler Seçimlerinin çalışmalarına başlanılacağını beyan eden Sayın Aydın, İlçe Başkanlarından ayrıca bu çalışmalarının yanında ivedi şekilde mahalle teşkilatlanmalarını da tamamlamalarını beklediklerini beyan etti ve Genel Merkez olarak bundan sonra ilçe teşkilatlarının başarı değerlendirme kriterlerinin başında mahalle yapılanmasındaki durumun geleceğini belirterek İlçe Başkanlarının bu konuya özellikle dikkat etmelerini istedi.

İYİ Parti Bursa Teşkilat mensuplarının son durağı Anıtkabir oldu. Tüm ekip Anıtkabirde resmi törenle mozeleyi ziyaret edip Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün manevi huzurunda kendisine şükran, minnet ve özelemle bağlılıklarını beyan etti.

Anıtkabir'deki resmi tören, tören kıtası eşliğinde İl Başkanı Uzm. Dr. Yahya Bahadır ve teşkilat mensupları mozoleye çelenk koyup, saygı duruşunda bulunması ve devamında Misak-ı Milli Kulesine geçerek burada bulunan tören defterine sayın Bahadır'ın günün önem ve anlamına yönelik düşüncelerini yazması ve imzalaması ile tamamlandı.

Anıtkabir Müzesi gezisinden sonra da İYİ'ler Hareketinin Cesurlar ordusu Bursa'ya dönüş yoluna geçti.  

Kaynak İYİ Parti Mudanya İlçe Başkanlığı Basın Bülteni

Son Güncelleme ( Çarşamba, 17 Ekim 2018 01:45 )  

Daha modern, daha çağdaş, daha yaşanabilir bir Şükrü Çavuş için Geliyoruz!

Şeref ŞAŞ Şükrü Çavuş Mahallesi Muhtar Adayı

Hasanbey Mahallesi muhtarlığına makamda oturmak için değil, Mahallemiz için çalışmaya talibim

CEM TÜRKMEN HASANBEY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Tıklayın

AYBAR İLETİŞİM VODAFONE MUDANYA

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU