TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi YELKEN'DE MUDANYA KAYMAKAMLIK KUPASI GİRİŞİMİ

YELKEN'DE MUDANYA KAYMAKAMLIK KUPASI GİRİŞİMİ

E-posta

Önümüzde'ki günlerde yapılacak "Mudanya Kaymakamlık Kupası yelken yarışları ve yelken sporunun altyapısının güçlenmesi, gelişmesi ve Mudanya'da daha aktif bir şekilde yapılması amacı ile ilgili kurum ve kuruluşların daire amirleri Kaymakam Faik Oktay Sözer'in başkanlığında biraraya geldi.

Kaymakamlık kupası hazırlıkları ve yelken sporunun masaya yatırıldığı toplantıya Eker Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Eker'de katılarak yapılacak turnuvaya ve yelken sporu ile ilgili tüm çalışmalara destek vereceklerini belirti. Toplantıda ayrıca ilçe bünyesinde tesisleşme, mevcut bulunan kulüplere yelken branşı eklenmesi, yapılacak yarışmalar sonunda dereceye giren sporcuların Türkiye Şampiyonası gibi ulusal ve uluslararası yarışmalarda değerlendirilmesi gibi kararlar alınarak, alınan bu kararların zaman geçirmeden icra edilmesi hususunda hemfikir olunarak toplantı sonlandırıldı.

Önümüzde'ki günlerde yapılacak "Mudanya Kaymakamlık Kupası yelken yarışları ve yelken sporunun altyapısının güçlenmesi, gelişmesi ve ilçemizde daha aktif bir şekilde yapılması amacı ile ilgili kurum ve kuruluşların daire amirleri Kaymakamımız Faik Oktay Sözer'in başkanlığında biraraya geldi.

Yapılan toplantıya Bursa Gençlik Hizm.ve Spor İl Md. Doç.Dr.Süleyman Şahin, Mudanya ilçe spor müdürü Sevgin Güneş, Yelken İl Temsilcisi Önder Cesur, Emniyet Md.V. Serdar Makineci, Güney Marmara Sahil Gv.Kom.Bnb. Serkan Kılıç, Jan.Kom.Bnb. Samet Ali Kılıçoğlu'da katıldı.

KENT HAFIZASI     "MUDANYA'DA YELKEN SPORUNA NE OLMUŞTU TIKLA"

Son Güncelleme ( Çarşamba, 17 Ekim 2018 01:34 )  

Daha modern, daha çağdaş, daha yaşanabilir bir Şükrü Çavuş için Geliyoruz!

Şeref ŞAŞ Şükrü Çavuş Mahallesi Muhtar Adayı

Hasanbey Mahallesi muhtarlığına makamda oturmak için değil, Mahallemiz için çalışmaya talibim

CEM TÜRKMEN HASANBEY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Tıklayın

AYBAR İLETİŞİM VODAFONE MUDANYA

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU