TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi BARIŞ VE KARDEŞLİK FUTBOL TURNUVASI ŞAMPİYONU ÜLKÜ MAHALLESİ OLDU

BARIŞ VE KARDEŞLİK FUTBOL TURNUVASI ŞAMPİYONU ÜLKÜ MAHALLESİ OLDU

E-posta

Mudanya Belediyesi’nin mahalleler arasındaki bağı güçlendirmek ve gençleri spora teşvik etmek için düzenlediği Mahalleler Arası Barış ve Kardeşlik Futbol Turnuvası final karşılaşmalarıyla son buldu. Turnuvada rakibi Bacalaspor’u 3-0 mağlup eden Ülkü Mahallesi, şampiyonluk sevincini horonla kutladı.

Mudanya Belediyesi tarafından düzenlenen Mahalleler Arası Barış ve Kardeşlik Futbol Turnuvası final karşılaşmalarıyla sona erdi. 14 mahalle takımının katıldığı turnuvanın şampiyonu, Ülkü Mahallesi oldu. Rakibi Bacalaspor’u (Yaylacık Mahallesi) 3-0 mağlup eden Ülkü Mahallesi, şampiyonluğu horonla kutladı.

baristurnuvasi

MUDANYA STADYUMU TARİHİ GÜNLERDEN BİRİNİ YAŞADI

Mudanya İlçe Stadı’nda düzenlenen final maçları tıklım tıklım dolu tribünlerde oynandı. Özellikle mahallelerini desteklemeye gelen kadın seyircilerin çok olması ve hiç susmadan tezarühat yapmaları ayrı bir renk kattı.

Final karşılaşmasının ardından kupa töreni gerçekleştirildi. Turnuvaya katılan tüm takımlara katılım belgesi verilirken, turnuvada dördüncü Mirzaoba, üçüncü Has Mahallesi, ikinci Bacalaspor oldu.

Dördüncü olan Mirzaoba madalya ve kupalarını Marmara birlik başkanı Ali Yıldız ve Mudanyaspor başkanı Hikmet İlhan'dan, üçüncü olan Hasköy ilçe Emniyet Müdürü Serdar Makineci ve İlçe Jan.Kom.Bnb. Samet Ali Kılıçoğlu dan, ikinci olan Bacaları ise Mudanya Bld.Bşk.Yrd. Servet Usta ve Mudanya Bld.Spor Müdürü Talip Narin ellerinden aldılar.

Şampiyon takım Ülkü mahallesi ise kupa ve madalyalarını Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’ın elinden aldı.

CENTİLMENLİK KUPASI BACALA'NIN KADIN TARAFTARLARINA VERİLDİ

Turnuvanın Centilmenlik Kupası ise, kadın taraftarlarının turnuvaya renk kattığı Bacalaspor’un oldu. Kupayı, Yaylacık Mahallesi kadınlarını temsilen Hatice Turan aldı.

Turnuvaya katılan tüm takımlara katılım belgesi verilirken, turnuvada dördüncü Mirzaoba, üçüncü Has Mahallesi, ikinci Bacalaspor oldu.Turnuvanın Centilmenlik Kupası ise, kadın taraftarlarının turnuvaya renk kattığı Bacalaspor’un oldu. Kupayı, Yaylacık Mahallesi kadınlarını temsilen Hatice Turan aldı.

Son Güncelleme ( Pazar, 07 Ekim 2018 01:23 )  

Daha modern, daha çağdaş, daha yaşanabilir bir Şükrü Çavuş için Geliyoruz!

Şeref ŞAŞ Şükrü Çavuş Mahallesi Muhtar Adayı

Hasanbey Mahallesi muhtarlığına makamda oturmak için değil, Mahallemiz için çalışmaya talibim

CEM TÜRKMEN HASANBEY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Tıklayın

AYBAR İLETİŞİM VODAFONE MUDANYA

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU