TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi Yaşanan Çocuk Cinayet ve Cinsel İstismarlarına Ortak Tepki

Yaşanan Çocuk Cinayet ve Cinsel İstismarlarına Ortak Tepki

E-posta

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ve Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Mudanya İlçe teşkilatları hazırladıkları bildirilerle çocuk cinayetleri, cinsel istismarları ve kadına şiddeti kınayarak, insanlık dışı suç işleyen canilerin en kısa zamanda en ağır cezaya çarptırılmalarını istediler.

Mudanya Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ve Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) İlçe teşkilatları hazırladıkları bildirilerle çocuk cinayetleri, cinsel istismarları ve kadına şiddeti kınayarak, insanlık dışı suç işleyen canilerin en kısa zamanda en ağır cezaya çarptırılmalarını istediler.

Mudanya Atatürk Anıtı önünde gerçekleşen basın açıklamasının ilkini MHP Mudanya İlçe Başkanı Selçuk Yılmaz yaptı. Yılmaz açıklamasının başında çocuk yetiştirme konusuna değindi. Çocukların yanlış yetiştirilmesi sonunda farkında olmadan, kimi zaman çocuklara uygulanan şiddet, kimi zaman ihmal gösterilmesinden çocukların daha kolay istismar edilebildiklerini söyledi. Çocuklara yönelik cinsel istismarların artmasının sonunda bir farkındalık oluşturulması amacıyla basın açıklaması yapma zorunluluğu doğduğunu söyleyen Yılmaz, “Çocukların cinsel istismara maruz kalmaları onlar için pisikolojik sorunlar yaratmaktadır.Bu durum sağlıklı bir toplum yetiştirebilmemizin önünde bir engeldir. MHP olarak kadına şiddet korkakların zavallıların işidir. O kanlı pis ellerinizi bize emanet çocuklarımızın kadınlarımızın üzerinden çekin. Eylül’ün Leyla’nın hesabını nasıl vereceksiniz? Gereği olan ceza verilecek olup her türlü ceza katil barbarla müstahaktır Bu işin Alevi’si Sünni’si, Lazı, Çerkez’i, Kürdü, Arabı yok bu işin dili, dini, mezhebi yok, sağcısı solcusu yok. Kalpler bir atmalı, çocuklarımıza geleceğimize birlikte sahip çıkalım” diyerek sözlerini "NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE" cümlesiyle noktaladı.

MHP MUDANYA İLÇE BAŞKANI SELÇUK YILMAZ

Mudanya AKP İlçe Başkanı Dr.Ahmet Murat Ünal, sözlerine televizyon sunucusu Berna Laçin’in  “idam çözüm olsaydı Medine toprakları tecavüzde rekor kırmazdı” sözlerini kınayarak başladı. Ünal “çocuklarınıza eşit davranın, eşit davranamayacaksanız kızlarınızı üstün tutun, erkek çocuklarınız nimet, kız çocuklarlınız hasenedir. Yüce Allah nimetinin hesabını sorar, hasene ise mükâfattır” hadisi şerifiyle örnek verdi. Ünal, “Ailelerinden koparılan, canice öldürülen kadınlarımız için önümüzdeki yasama döneminde en ağır cezaların çıkacağına canı gönülden inanıyorum. Leyla ve Eylül bebeklerimizin kanı yerde kalmayıp bir daha böyle vahşetlerin yaşanmamsı için meclisimizin gereken önlemi alacağına inanıyorum. Katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

Mudanya Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ve Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) İlçe teşkilatları hazırladıkları bildirilerle çocuk cinayetleri, cinsel istismarları ve kadına şiddeti kınayarak, insanlık dışı suç işleyen canilerin en kısa zamanda en ağır cezaya çarptırılmalarını istediler.

VİDEO TIKLA İZLE

Son Güncelleme ( Cumartesi, 07 Temmuz 2018 02:40 )  

SÜREYYA BUTİK MUDANYA

Hasanbey Mahallesi muhtarlığına makamda oturmak için değil, Mahallemiz için çalışmaya talibim

CEM TÜRKMEN HASANBEY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Tıklayın

İlhan ATABEY

Bizim Muhtarlığımızda tatlı dil güleryüz, gönüllere girmek, doğru konuşup bitecek bir işi sonuçlandırmak var.

Daha modern, daha çağdaş, daha yaşanabilir bir Şükrü Çavuş için Geliyoruz!

Şeref ŞAŞ Şükrü Çavuş Mahallesi Muhtar Adayı

Muhtar Ziya Yavuz Şükrü Çavuş Mahallesi Muhtar Adayı

Partiler üstü dinamik bir hizmet anlayışıyla, göreve yeniden talibim.

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU