Ahmet Murat Ünal

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi ÇAVUŞOĞLU 'CHP ATATÜRK'ÜN CHP'Sİ DEĞİL. TÜRKİYE ALEYHİNE OPERASYON MERKEZİ'

ÇAVUŞOĞLU 'CHP ATATÜRK'ÜN CHP'Sİ DEĞİL. TÜRKİYE ALEYHİNE OPERASYON MERKEZİ'

E-posta

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Milletvekili ve Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu Mudanya Halitpaşa Mahallesi sakinleriyle  Bursa Büyükşehir ve Mudanya Belediyeleri Meclis Üyesi Fatih Pulat'ın organize ettiği  kahvaltıda buluştu. Çavuşoğlu 24 Haziran seçimlerine çok az bir süre kala Halitpaşa Mahalle sakinlerinden oy isteyerek Cumhuriyet Halk Partisine (CHP) ve CHP Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'ye yüklendi.

 Mudanya Türkiye’nin, Halitpaşa Mudanya’nın Göstergesi

Çavuşoğlu, Mudanya Türkiye’nin, Halitpaşa Mahallesi ise Mudanya’nın göstergesi olduğunu söyleyerek, Halitpaşa Mahallesinin seçimlerde belirleyici rol oynadığını vurguladı. Çavuşoğlu istikrar ve gücün kendilerinde olduğuna değinerek,  AKP'ye verilecek oyların, ülkede ekonomiden, sağlığa, eğitimden, yaşama kadar pek çok şeyin değişerek kısa zamanda ilerleyeceğini söyledi. Özellikle Mudanya’da kavga, kin ve nefretle dolu kötü yönetimin sona ererek, barış ve kardeşliğin yeniden tesis edileceğini belirten Çavuşoğlu "Yeni dönemde Mudanya çok daha güzelleşecek. İlçede zaten sağlık hizmetleri, hastane yaşam merkezi, otopark ve sahil düzenlemeleri, yeni spor sahası gibi pek çok hizmet ve yatırımlarımız var.  İnşallah Mudanya’nın çok daha rahat ve kullanılabilir hale geldiğini, kısa zamanda herkes görecek” dedi.

 Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu Mudanya Halitpaşa Mahallesi sakinleriyle  Bursa Büyükşehir ve Mudanya Belediyeleri Meclis Üyesi Fatih Pulat'ın organize ettiği  kahvaltıda buluştu.

CHP Atatürk'ün CHP'si Değil. Terörle Kolkola

Türkiye'nin yepyeni bir kalkınma hamlesi arifesinde olduğunu belirten Çavuşoğlu 24 Haziran seçimleri sonrası uygulamaya geçecek olan Başkanlık sistemi sayesinde ekonomik büyüme, sorunlara çözüm üretme alanlarında çok kısa sürelerde büyük mesafeler alınacağını vurguladı. Bugünkü CHP'nin Atatürk'ün değerlerinden hiç birini taşımadığını söyleyen Çavuşoğlu 2010 yılında yapılan bir değişiklikle CHP'nin Türkiye aleyhine operasyon Merkezi haline getirildiğini iddia etti. CHP'li milletvekillerini terörist cenazelerinde ağlarken görüldüğünü belirten Çavuşoğlu "Bizi eleştiriyorlar teröristlerle megri megri ağlayan siz değilmiydiniz diye. Biz teröristlere dedik ki gelin silahlarınızı bırakın. Bu taktiğimizle bölge halkı teröristlerin asla silah bırakmayacağını, kendilerini savunmadıklarını, bölgeye zarar verdiklerini gördü. 300 bin vatandaşımız hendek olaylarında evini barkını terk ederek teröristleri devletimize ihbar etti. Halk bizim bu yaklaşımımız sayesinde gerçekleri gördü ve devletine sahip çıktı. Şimdi Kandil'i de başlarına yıkacağız." dedi.

CHP Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin yerli otomobil projesini bitireceğini söylediğini hatırlatan Çavuşoğlu Türkiye'nin 16 yıllık kazanımlarının yok edilmek istendiğini belirterek "Muharrem İnce Cumhurbaşkanı adaylığı açıklanınca ne yaptı? Normalinde baba ocağına gidip sevincini ailesi ve hemşehrileriyle paylaşması gerekirken Edirne cezaevine giderek HDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş'ı ziyaret etti. Demirtaş'tan akıl danıştı." diye konuştu.

Kahvaltıya Milletvekili Bennur Karaburun, AKP Mudanya İlçe Başkanı Ahmet Murat Ünal, AKP Mudanya Belediye Meclis Üyeleri, Mudanya Eski Belediye Başkanı Hasan AKtürk ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Son Güncelleme ( Perşembe, 21 Haziran 2018 12:45 )  

Hasanbey Mahallesi muhtarlığına makamda oturmak için değil, Mahallemiz için çalışmaya talibim

CEM TÜRKMEN HASANBEY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Tıklayın

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU