TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi Ücretsiz Yaz Okulları Başladı.

Ücretsiz Yaz Okulları Başladı.

E-posta

Mudanya Belediyesi tarafından 7-12 yaş arası çocuklar için ücretsiz olarak düzenlenen Yaz Okulları,  başladı.

Yaz okullları açılışında konuşan Başkan Hayri Türkyılmaz, “Her şey geleceğimiz olan çocuklarımızın yarınlara daha umutlu bakabilmesi için” dedi.

Mudanya'da Ücretsiz Yaz Spor Okulları Başladı

Ücretsiz olarak düzenlenen Yaz Okulları, Yeni Mahalle Basketbol Sahası’nda düzenlenen törenle başladı. Törene Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, Mudanya Belediyesi Başkan Yardımcısı Servet Usta, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Sevgi Ursavaş, öğrenci ve veliler katıldı.

Yaz Okulları’nda basketbol, futbol branşlarının yanı sıra drama, İngilizce, resim, müzik, dans, heykel, ebru atölyelerinde 7-12 yaş arası 400 öğrenci, haftada iki saat ücretsiz olarak eğitim görecek. Spora ve sporcuya her zaman destek olduklarını vurgulayan Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, ücretsiz olarak düzenlenen Yaz Okulları ile Mudanyalı çocukların spor yapmalarına, el becerilerini geliştirmelerine olanak sağladıklarını söyledi. Başkan Türkyılmaz, “Amacımız öğrencilerimizi geleceğe en iyi şekilde en güvendiği ortamda hazırlamak. Gece gündüz demeden çalışıyoruz. Çocuklarımız için üzerimize düşen ne varsa misliyle yapıyoruz. Yaptığı tüm etkinlikleri halkına ücretsiz ulaştıran başka bir belediye yok. Türkiye’nin en başarılı iki belediye başkanından biri sizin belediye başkanınız. Mudanya ile herkes gurur duyacak demiştim. Geldiğimiz noktada, Mudanya’da güzel şeyler oluyor, herkes Mudanya ile gurur duyuyor. 24 Haziran’dan sonra ise ülkemin her karışında güneş en aydınlık şekilde doğacak ve ülkemizin geleceği çocuklarımız yarınlarına umutla bakacaktır. Her şey geleceğimiz olan çocuklarımız için” diye konuştu. Başkan Türkyılmaz, konuşmaların ardından Basketbol Yaz Okulu’na katılan öğrencilere içinde spor malzemelerinin bulunduğu çanta hediye etti. Öte yandan Halitpaşa Spor Tesisi’nde ise Futbol Yaz Okulu’nun başlangıç töreni yapıldı. Başkan Yardımcısı Servet Usta da geleceğin futbolcularına spor çantasını hediye etti.

Kaynak Mudanya Belediyesi Basın Bülteni

Mudanya Belediyesi Yaz Okulları Başladı

Son Güncelleme ( Pazartesi, 18 Haziran 2018 11:50 )  

SÜREYYA BUTİK MUDANYA

Hasanbey Mahallesi muhtarlığına makamda oturmak için değil, Mahallemiz için çalışmaya talibim

CEM TÜRKMEN HASANBEY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Tıklayın

İlhan ATABEY

Bizim Muhtarlığımızda tatlı dil güleryüz, gönüllere girmek, doğru konuşup bitecek bir işi sonuçlandırmak var.

Daha modern, daha çağdaş, daha yaşanabilir bir Şükrü Çavuş için Geliyoruz!

Şeref ŞAŞ Şükrü Çavuş Mahallesi Muhtar Adayı

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU