Ahmet Murat Ünal

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi MURAT ÜNAL'DAN GERİLİM DOLU AĞAÇ KESİMİ AÇIKLAMASI

MURAT ÜNAL'DAN GERİLİM DOLU AĞAÇ KESİMİ AÇIKLAMASI

E-posta

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Mudanya İlçe Başkanı Dr.Ahmet Murat Ünal dün basın açıklaması yaptığı Mütareke Müze Evi Meydan düzenleme alanında bugün büyük bir palmiye ağacı kesildiğini belirterek tekrar basın açıklaması yaptı. Mudanya Belediyesi İmar ve Şehircilil Müdürü Hakan Kardemir tarafından şantiye alanına tehlikeli diye alınmak istenmeyen Ünal kısa süreli bir tartışma yaşadı. Basın açıklaması sırasında bazı vatandaşların Ünal'a laf atarak şantiye metal panolarına vurması dikkat çekti.

Mudanya Belediyesi İmar ve Şehircilil Müdürü Hakan Kardemir tarafından şantiye alanına tehlikeli diye alınmak istenmeyen Ünal kısa süreli bir tartışma yaşadı.

Tartışma sonrasında alanın diğer uçundan şantiyeye giriş yapan Ünal proje tanıtım tabelalarında hiç bir ağacın kesilmeyeceğinin belirtilmesine rağmen dün bir ağacın kesilerek kesim yerinin çim ve toprakla kamufle edildiğini bugün ise dev palmiye ağacının kesilerek ortadan kaldırıldığını belirtti. Projenin kaçak bir proje olduğu iddiasını tekrarlayan Ünal olayı terrörize etmek gibi bir niyetlerinin olmadığını ağaç kesimlerine dikkat çekmek olduğunu belirtti.

VİDEO

 

Keislen Palmiye Mudanya Mütareke Meydanı

NURHAYAT ALTACA KAYIŞOĞLU BUNU DA GÖR

Yalıçiftlik mahallesinde onbinlerce zeytin ağacını sulamak maksadıyla yapılan gölet projesinde sökülen 33 zeytin ağacını gündeme getiren Ünal "Posta pulu gibi malum bir partiye gidip geldikten sonra Mudanya Belediyesi avukatlığını da yapan CHP Milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu'nun gelip burada kesilen onlarca yıllık ağaçlar için de bir kaç kelime etmesini istiyorum. Bizi çok eleştirdiler doğru söylemiyorsunuz burada kesilen herhangi bir ağaç yok diye dün kesileni gördük bu da bu sabah kesildi." dedi. Ağaç kesimleri hakkında gerekli izinlerin alınmadığını iddia eden Ünal "İzin alınmış olsa bizim bunlarla ilgili yine söyleyecek bir şeyimiz yok" dedi.

Mütareke Meydanı sökülen ağaç

Türkyılmaz'ın diktiği zeytin ağacını bizim sulamamız bile tutturamaz

Öğlen saatlerinde Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz'ın diktiği zeytin ağacını sulayıp bereketli olması için dua edeceğini söyleyerek dikimi yapılan zeytin ağacının yanına giden Ünal "Bu kadar dal ve tomurcukla dikilen, hele bu mevsimde dikilen zeytin ağacı hiç tutmaz bunu bizim suyumuz duamızda tutturamaz. Bu göz boyamanın daniskası.sulamamıza bile gerek yok." diyerek sulamaktan vazgeçti.

 

 

Son Güncelleme ( Cuma, 18 Mayıs 2018 16:43 )  

Hasanbey Mahallesi muhtarlığına makamda oturmak için değil, Mahallemiz için çalışmaya talibim

CEM TÜRKMEN HASANBEY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Tıklayın

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU