TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi MUDANYA İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU

MUDANYA İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU

E-posta

Mudanya Belediyesi’nin her yıl olduğu gibi bu yıl da belediye binası önünde kurduğu iftar çadırında, oruçlar birlikte açıldı.

Ramazan ayının ilk iftarını vatandaşlarla birlikte iftar çadırında yapan Başkan Türkyılmaz, huzur ve bereket ayı Ramazan’ın barışa, kardeşliğe, sevgi ve saygıya vesile olmasını diledi.

Mudanya Belediyesi’nin her yıl olduğu gibi bu yıl da belediye binası önünde kurduğu iftar çadırında, oruçlar birlikte açıldı. Ramazan ayının ilk iftarını vatandaşlarla birlikte iftar çadırında yapan Başkan Türkyılmaz, huzur ve bereket ayı Ramazan’ın barışa, kardeşliğe, sevgi ve saygıya vesile olmasını diledi.

Belediye binası önünde kurulan iftar çadırında ilk iftarı vatandaşlarla birlikte yapan Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, servis masasının arkasına geçip, yemekleri dağıttı. Mudanyalıların yoğun ilgi gösterdiği, Belediye Başkan Yardımcısı Servet Usta, CHP Mudanya İlçe Başkanı Ergül Batman’ın da katıldığı ilk iftar öncesi vatandaşlarla sohbet eden Türkyılmaz, Ramazan ayının barışa, kardeşliğe, sevgi ve saygıya vesile olmasını diledi. Her yıl olduğu gibi bu yılda Mudanya ve Güzelyalı Mahallesi’nde iki adet iftar çadırı kurduklarını ifade eden Türkyılmaz, “Mudanya’da Ramazan akşamlarına farklı bir anlam ve güzellik katmak üzere halkımızla bir araya gelerek, bu ayın ruhunu birlikte yaşayacağız. Mudanya ve Güzelyalı dışında diğer mahallelerimizde de halkımızla iftar yemeklerinde bir araya geleceğiz. Alın teri ile kazandığımız helal lokmaları halkımızla paylaşmaya devam edeceğiz” dedi. 

Kaynak MUDANYA BELEDİYESİ BASIN BÜROSU

Son Güncelleme ( Cuma, 18 Mayıs 2018 13:43 )  

Daha modern, daha çağdaş, daha yaşanabilir bir Şükrü Çavuş için Geliyoruz!

Şeref ŞAŞ Şükrü Çavuş Mahallesi Muhtar Adayı

Hasanbey Mahallesi muhtarlığına makamda oturmak için değil, Mahallemiz için çalışmaya talibim

CEM TÜRKMEN HASANBEY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Tıklayın

AYBAR İLETİŞİM VODAFONE MUDANYA

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU