TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi MUDANYA KAYMAKAMI SÖZER’DEN LMV’YE ZİYARET

MUDANYA KAYMAKAMI SÖZER’DEN LMV’YE ZİYARET

E-posta

Mudanya da göreve başladığı günden bu yana ilçede ki dernek ve kurumları ziyaret ederek çalışmaları ve faaliyetleri konusunda bilgi alan Mudanya kaymakamı Faik Oktay Sözer bu ziyaretlerini Lozan Mübadilleri Vakfı Mudanya Temsilciliğine nezaket ziyaretinde bulunarak devam etti.


LVM Mudanya Temsilciliği yönetim kurulu tarafından Mudanya Temsilciliği binasında karşılanan ilçe kaymakamı Sözer, LVM Mudanya Temsilciğinin kuruluş amacı, çalışmaları ve bu güne kadar ilçede yapılan etkinlikleri konusunda LMV Mudanya Temsilcisi Cumhur Aksan’dan bilgiler aldı.

Mudanya da göreve başladığı günden bu yana ilçede ki dernek ve kurumları ziyaret ederek çalışmaları ve faaliyetleri konusunda bilgi alan Mudanya ilçe kaymakamı Faik Oktay Sözer bu ziyaretlerini Lozan Mübadilleri Vakfı Mudanya Temsilciliğine nezaket ziyaretinde bulunarak devam etti.

Yapılan ziyaretten çok memnun kaldıklarını ifade eden Aksan, Mudanya da LMV ve Temsilcilik olarak yapılan söyleşi programlarından, belediyenin destekleriyle düzenlenen Mübadele Çalıştaylarından ve diğer etkinlik ve aktivitelerden bahseden temsilci Aksan, Temsilciliğin önemli bir çalışmasının yine Mudanya Belediyesinin katkılarıyla son yılların en güzel kitabı olacak bir çalışmanın tamamlandığını ve basım aşamasına gelmesinden söz etti.

İlçe kaymakamı Faik Oktay Sözer’de güzel bir ziyaret oldu, kendilerine teşekkür ediyorum. İlçemizde değerler mutlaka yaşatılmalıdır diye düşünüyorum. Sizleri çalışmalarınızdan dolayı kutluyorum, güzel ve iz bırakacak çalışmalar yapmışsınız. Bizlerde sizlere her kesime olduğu gibi sizleri de çalışmalarınızda destekliyoruz. Bizimde yapacağımız bir şey varsa yardımcı olmaya gayret ederiz. Diğer kurumları da ziyaret ederek onlarında da çalışmaları konusunda bilgi alışverişinde bulunuyoruz. Mudanya’yı ve ilçede yapılan çalışmaları etkinlik ve aktiviteleri takip etmek çok güzel. Güzel şeyler yapılıyor katkı koyan herkesi kutluyorum. Mudanya böylece adını en güzel şekilde duyurmaktadır”dedi.

Tarık ARSLAN/LMV MUDANYA TEMSİLCİLİĞİ

Son Güncelleme ( Cuma, 18 Mayıs 2018 03:01 )  

Mahmure UÇAR Mudanya Belediyesi Bağımsız Meclis Üyesi mesajı

MUDANYA'DA SATILIK DAİRELER KADEMOĞLU İNŞAAT

Yamaç Tepe Cafe  Mudanya Yıldız Tepe Mevkii

Namlı Metal çelik Konstrüksiyon

ofem bilgisayar kamera sistemleri mudanya

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU