TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

HEDEFLER PARAMPARÇA

E-posta

Mudanya Gençlik ve Spor Müdürlüğü ile Mudanya Merkez Avcılar Derneği Spor Kulübü'nün oartaklaşa düzenlediği ŞEHİT ŞÜKRÜ ÇAVUŞU ANMA KUPASI VE AVCI BAYRAMI ATIŞ TURNUVASI'nda hedefler tam isabet vurulurken kupa ve madalyalar sahiplerini buldu.

İLÇE SPOR MÜDÜRLÜĞÜMÜZ VE MUDANYA MERKEZ AVCILAR DERNEĞİ SPOR KULÜBÜ İLE BİRLİKTE ORGANİZE ETTİĞİMİZ "ŞEHİT ŞÜKRÜ ÇAVUŞU ANMA KUPASI VE AVCI BAYRAMI ATIŞ TURNUVASI"NI GERÇEKLEŞTİRDİK.

Geçtiğimiz hafta yapılması planlanan ancak hava muhalefeti nedeni ile ilçemiz Işıklı Atış Poligonunda bugün yapılan turnuvada avcılar ve atıcılar 3 kategoride yarıştılar.

Trap, Tek Kurşun ve Tavşan kategorilerinde yaklaşık 500 atıcı en iyi atışlarını yapıp kategorilerinde dereceye girmeye ve ödülleri kazanmaya çalıştılar.

Yarışmalar esnasında Mudanya kaymakamı Faik Oktay Sözer , Cumhuriyet Savcısı Ali Karahüseyin, Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı Dr. Ahmet Murat Ünal, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Dursun, İlçe Jan.Bl.Kom.Bnb. Samet Ali Kılıçoğlu , Marmara Birlik Mudanya Zeytin Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Ali Yıldız, muhtarlar atış alanına gelerek Avcılar Kulübü Başkanı Mehmet Bulut' a hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Yarışmalar esnasında başta kaymakam Faik Oktay Sözer olmak üzere protokol üyelerinin yaptığı atışlar ise turnuvanın en renkli görüntüsünü oluşturdu.

Turnuva sonunda kategorilerinde ilk beş dereceyi alan atıcılara ilçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü organizasyon sorumlusu Hasan Torun madalya ve kupalarını, Başkan Mehmet Bulut ise Tüfek, Yelek, Fişek ve değişik av malzemelerinden oluşan ödülleri takdim etti.

 

Son Güncelleme ( Pazartesi, 14 Mayıs 2018 01:31 )  

Daha modern, daha çağdaş, daha yaşanabilir bir Şükrü Çavuş için Geliyoruz!

Şeref ŞAŞ Şükrü Çavuş Mahallesi Muhtar Adayı

Hasanbey Mahallesi muhtarlığına makamda oturmak için değil, Mahallemiz için çalışmaya talibim

CEM TÜRKMEN HASANBEY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Tıklayın

AYBAR İLETİŞİM VODAFONE MUDANYA

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU