TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

29 OKUL MERCEK ALTIN­DA

E-posta

Adalet ve Kalkınma Partisi  (AKP) Mudanya İlçe Başkanı Dr. Ahmet Mur­at Ünal, Mudanya’da görevli 29 Okul Aile birliği yönetimi ile Mudanya İstasyonu Sosyal Tesislerinde bir araya geldi.

Adalet ve Kalkınma Partisi  (AKP) Mudanya İlçe Başkanı Dr. Ahmet Mur­at Ünal, Mudanya’da görevli 29 Okul Aile birliği yönetimi ile Mudanya İstasyonu Sosyal Tesislerinde bir araya geldi.

AKP Basın bülteninden edinilen bilgilere göre;

AKP Mudanya İlçe Başkanı Dr. Ahmet Mur­at Ünal, Mudanya İlçe Milli Eğitim Müdür­lüğü’ne bağlı 29 oku­lun Okul Aile Birliği temsilcileri ile buluştu. Mudanya İsta­syonu Sosyal Tesislerinde yapılan kahval­tılı toplantıda 20 Bin 500 öğrencisi bulunan 29 eğitim kurumunun sorunlarını birinci ağızdan dinleye Ünal’a AKP Mud­anya İlçe Teşkilatı Eğitim Birimi, AKP Mudanya İlçe Kad­ın Kolları Başkanı Neslihan Erdeniz ve Eğitim Bir - Sen Mudanya Başkanı Mehmet Ali Dursun eşlik etti.

SEÇİM ODAKLI BİR TO­PLANTI DEĞİL”

Okul Aile Birlikleri ile organize edilen bu toplantının geçtiğimiz yıl Aralık ayında göreve gelen AKP Mudanya İlçe teşkilatı Eğitim Bir­iminin ilk projesi olduğunu dile getiren Ünal, “Bu toplantı alınan erken seçim kararından 3 ay önce kararlaştırılmıştır. Fakat bir türlü fırsat bulup bu buluşmayı gerçekleştiremedik. Tüm samimiyetimle söylüyorum. Bu seçim odaklı bir toplantı değil. Tüm siyasi kimliğimizden arınar­ak buradayız” dedi.

BOŞ VAATLER VERMEYEC­EĞİZ

Okul Aile Birlikleri­nin dile getirdikleri sorunların okulların fiziki şartlarının iyileştirilmesi konusunda birleştiğinin altını çizen Ünal, “Mudanya’da sorunlu okul kalsın istemi­yoruz. Bizler bu sor­unların hepsinin takipçisi olacağız. Siz­den aldığımız notlarımız ile ilgili fizibilite çalışmalarını tamamlayıp neler ya­pabileceğimizi görmeden boş vaatler vermek istemiyorum” diye altını çizdi.

MERSİS AĞI KURULACAK

Okulların fiziki şartlarının iyileştirilmesinin yanı sıra çocukların kültürel ve sanatsal anlamda da gelişimini sağlamak adına Bursa Büyükşe­hir Belediyesi’nin çocuklara yönelik pro­jelendirdiği etkinliklerden bahseden Ünal, “Dağıtılacak duyuru ile velilerimizden iletişim numaraları alınacak. Bu numaralara Bursa Büyükşehir Belediyesi Hasanbey Sanat Merkezi’nde düzenlenen etkinlikler bilgi mesajı olarak atılacak. Bu sayede sağlıklı bilgile­ndirme sağlanmış olup çocuklarımız tüm etkinliklerimizden ya­rarlanacak” bilgisini verdi. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’a teşekkür eden Ünal, toplantı sonrası temsilciler ile sohbet etti.

Kaynak AKP Basın Bülteni

Adalet ve Kalkınma Partisi  (AKP) Mudanya İlçe Başkanı Dr. Ahmet Mur­at Ünal, Mudanya’da görevli 29 Okul Aile birliği yönetimi ile Mudanya İstasyonu Sosyal Tesislerinde bir araya geldi.

Son Güncelleme ( Pazartesi, 14 Mayıs 2018 00:57 )  

Daha modern, daha çağdaş, daha yaşanabilir bir Şükrü Çavuş için Geliyoruz!

Şeref ŞAŞ Şükrü Çavuş Mahallesi Muhtar Adayı

Hasanbey Mahallesi muhtarlığına makamda oturmak için değil, Mahallemiz için çalışmaya talibim

CEM TÜRKMEN HASANBEY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Tıklayın

AYBAR İLETİŞİM VODAFONE MUDANYA

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU