TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi Meral Akşener İçin İlk İmza Mudanya BBP İlçe Başkanı Dilbirliği'nden

Meral Akşener İçin İlk İmza Mudanya BBP İlçe Başkanı Dilbirliği'nden

E-posta

Büyük Birlik Partisi (BBP) Mudanya İlçe Başkanı Mahmut Kemal Dilbirliği  100 bin imza kampanyasına katılan ilk isim oldu.Dilbirliği Mudanya Seçim Kuruluna giderek başkan adaylığı için Meral Akşener için imza attı.

BBP Mudanya İlçe Başkanı olan ve şaibeli bir kazada hayatını kaybeden BBP Lideri Muhsin Yazıcıoğlu davasına dikkat çekmek için Mudanya'dan Kahramanmaraş Keş dağına yürüyerek gitmiş ve Keş dağında (Muhsin Yazıcıoğlu dağı) göndere dev Türk Bayrağı çekmiş sonrasında görülen davaya katılarak adını tüm Türkiye'ye duyurmuştu.

Dilbirliği sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında ;

"Mudanya Seçim Kuruluna giderek başkan adaylığı için Meral Akşener hanım efendi için imzamı attım. Benim için önemli tarafı Mudanya'da ilk imzayı benim atmış olmamdı. Çünkü bir Kahramanmaraş'lı olarak Sütçü İmam ilk kurşunu attıysa bende burada bir ilki yaptım. Aslında ben İYİ Partili değilim ama devamlı haksız suçlamalara maruz kalarak mağdur duruma düşürülmeye çalışılmaktadır. Milletimizin yapısında bulunan özelliklerden biri olan devamlı mağdurun, ezilenin, haksızlığa uğruyanın yanında yer alması özelliğinden yola çıkarak sırf tepki olsun diye bunu yaptım. Bu haksızlığa İYİ Parti değilde başka partilerde uğrayabilirdi ve tepkim yine değişmezdi. Vatana millete hayırlı olsun." dedi.

DİLBİRLİĞİ "TEPKİMİ ORTAYA KOYDUM"

Mudanya.gen.tr'ye özel yaptığı açıklamada ise Meral Akşener'in Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde Sivas'ta bölünecek olan Üniversiteye Muhsin Yazıcıoğlu, Kayseri'de oluşturulacak Üniversiteye ise Alparslan Türkeş isminin verilemesi teklifinde bulunduğunu hatırlatarak "Biliyorsunuz Muhsin Yazıcıoğlu Sivas'ın köylüsü, Alparslan Türkeş ise Kayseri'nin köyünden dolayısıyla yerli yerinde mantıklı bir teklif idi. Lakin AKP ve MHP bu teklifi reddettiler. AKP ve MHP'yi kınıyor ve tepkimi ortaya koyuyorum" dedi.

FIRILDAK OLMAYA GEREK YOK

BBP'nin Cumhur İttifakı içinde yer aldığını ve kendisinin de BBP Mudanya İlçe Başkanı olduğunu hatırlattığımız Dilbirliğine "Burada bir çelişki yok mu?" sorumuz üzerine Dilbirliği çok fazla söze ve yoruma gerek görmüyorum rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu'nun şu sözü ile sizlere cevap vermek istiyorum. Buradan kim ne mesaj çıkaracağını bilir  Planlanmış bir suikastte şehit edilen Muhsin Başkan ne demişti "İki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok." diyerek cevap verdi.

Büyük Birlik Partisi (BBP) Mudanya İlçe Başkanı Mahmut Kemal Dilbirliği  100 bin imza kampanyasına katılan ilk isim oldu.Dilbirliği Mudanya Seçim Kuruluna giderek başkan adaylığı için Meral Akşener için imza attı.

 Mahmut Kemal Dilbirliği İmza belgesi

 

Son Güncelleme ( Cuma, 04 Mayıs 2018 17:16 )  

Daha modern, daha çağdaş, daha yaşanabilir bir Şükrü Çavuş için Geliyoruz!

Şeref ŞAŞ Şükrü Çavuş Mahallesi Muhtar Adayı

Hasanbey Mahallesi muhtarlığına makamda oturmak için değil, Mahallemiz için çalışmaya talibim

CEM TÜRKMEN HASANBEY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Tıklayın

AYBAR İLETİŞİM VODAFONE MUDANYA

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU