TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi MUDANYA’DA HERKES OY KULLANABİLSİN DİYE

MUDANYA’DA HERKES OY KULLANABİLSİN DİYE

E-posta

Mudanya Belediyesi, 24 Haziran Pazar günü yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri’nde engelli, hasta ve yaşlı vatandaşlar için ulaşım kolaylığı sağlayacak. Zeytindalı ekibine kayıtlarını yaptıran vatandaşlar, seçim günü oy kullanacakları sandığa götürülüp, oylarını kullandıktan sonra da evlerine bırakılacak.

Mudanya Belediyesi, 24 Haziran Pazar günü yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri’nde engelli, hasta ve yaşlı vatandaşlar için ulaşım kolaylığı sağlayacak.

Mudanya Belediyesi; 24 Haziran Pazar günü yapılacak olan genel seçimlerde oy kullanmak isteyen engelli, hasta ve yaşlı vatandaşlar için kolaylık sunuyor. Oy kullanmak isteyip de sandıklarının bulunduğu okullara gitmekte güçlük çeken veya gidemeyecek durumda olan engelli ve hastalar için ambulans ve binek araç hazır bulundurulacak. Seçim günü sandığa gitmek isteyen engelli, hasta ve yaşlılar, hazırlanan bu araçlarla evlerinden alınıp, oylarını kullandıktan sonra da tekrar bu araçlarla evlerine getirilecek.

Mudanya Belediyesi’nin bu hizmetinden yararlanmak isteyenler, 0530 172 43 87, 0546 810 75 70 ve mesai saatleri içerisinde 544 16 20 numaralı telefonlardan randevu alarak kayıt oluşturabilecek. 

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, engelli ve yaşlı vatandaşların da demokrasi bayramına katılmaları ve vatandaşlık görevini en kolay şekilde yerine getirebilmeleri için her türlü kolaylığı sağlayacaklarını belirterek, “Mudanya’da herkes oy kullanabilsin diye ihtiyaç duyan tüm hemşehrilerimize bu hizmet verilecektir” dedi.

Kaynak Mudanya Belediyesi Basın Bülteni

Son Güncelleme ( Cuma, 04 Mayıs 2018 15:03 )  

Daha modern, daha çağdaş, daha yaşanabilir bir Şükrü Çavuş için Geliyoruz!

Şeref ŞAŞ Şükrü Çavuş Mahallesi Muhtar Adayı

Hasanbey Mahallesi muhtarlığına makamda oturmak için değil, Mahallemiz için çalışmaya talibim

CEM TÜRKMEN HASANBEY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Tıklayın

AYBAR İLETİŞİM VODAFONE MUDANYA

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU