TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi ŞEHİT ŞÜKRÜ ÇAVUŞ FUTBOL TURNUVASINDA BAŞLAMA VURUŞU YAPILDI

ŞEHİT ŞÜKRÜ ÇAVUŞ FUTBOL TURNUVASINDA BAŞLAMA VURUŞU YAPILDI

E-posta

Bu yıl 4'sü organize edilen turnuva yapılan açılış töreni ardından ilçe spor müdürümüz Sevgin Güneş ve Meküder Başkanı Aslı Nil Karagöz'ün başlama vuruşu ile başladı.

Takımların sahada yerini alması ile saygı duruşu ve istiklal marşının ardından İlçe müdürlüğümüz organizasyonlar sorumlusu Hasan Torun Şehit Şükrü Çavuş'un biyografisini okudu. Daha sonra meküder başkanı Aslı Nil Karagöz açılış konuşması yaparak sporseverlere ve katılan takımlara teşekkür etti. Ardın ilçe spor müdürümüz Sevgin Güneş ve Meküder Bşk. Aslı Nil Karagöz günün ilk karşılaşması için sahada yer alan Burgazspor ile Kumyakaspor'un başlama vuruşunu yaparak turnuvayı başlattılar.

Bu yıl 4.sü organize edilen turnuva yapılan açılış töreni ardından ilçe spor müdürümüz Sevgin Güneş ve Meküder Başkanı Aslı Nil Karagöz'ün başlama vuruşu ile başladı.

Takımların sahada yerini alması ile saygı duruşu ve istiklal marşının ardından İlçe müdürlüğümüz organizasyonlar sorumlusu Hasan Torun Şehit Şükrü Çavuş'un biyografisini okudu.

Bu yıl 4.sü organize edilen turnuva yapılan açılış töreni ardından ilçe spor müdürümüz Sevgin Güneş ve Meküder Başkanı Aslı Nil Karagöz'ün başlama vuruşu ile başladı.

 

Son Güncelleme ( Çarşamba, 02 Mayıs 2018 12:26 )  

Daha modern, daha çağdaş, daha yaşanabilir bir Şükrü Çavuş için Geliyoruz!

Şeref ŞAŞ Şükrü Çavuş Mahallesi Muhtar Adayı

Hasanbey Mahallesi muhtarlığına makamda oturmak için değil, Mahallemiz için çalışmaya talibim

CEM TÜRKMEN HASANBEY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Tıklayın

AYBAR İLETİŞİM VODAFONE MUDANYA

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU