TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi MUDANYALI BALIKÇILAR ATEŞ’LE DEVAM DEDİ

MUDANYALI BALIKÇILAR ATEŞ’LE DEVAM DEDİ

E-posta

Mudanya Balıkçılar ve Denizciler Derneği Olağan Kongresi Mudanya Balıkçı Barınağı Belediye Sosyal tesislerinde gerçekleşti. 3 dönemdir Başkanlığı yürüten Çetin Ateş  tek liste ile katıldığı seçimlerden 3 yıllığına yeniden seçildi.

150 üyesi Bulunan Mudanya Balıkçılar ve Denizciler Derneği olağan kogresine 73 üye katılım sağladı. Divan seçimi ve saygı duruşunu ardından faaliyet raporu ve yönetimin ibrasının ardından seçime gidildi. Tek liste ile gidilen seçim üyelerin oy birliği ile açık oylama ile yapıldı.

Oylama sonucu Çetin Ateş’in listesi seçilere 3 yıllığına görev aldılar. Yeniden seçilmekten duyduğu mutluluğu dile getiren Ateş, “3 dönemdir derneğimizin başkanlığını yürütmekteyim, arkadaşlarımın sağladığı güven sayesinde derneğimizde birlik ve beraberliğimizi temin ettik. Mudanya Belediyesi ile karşılık çalışmalarımız olmuştur” diyerek kendisine destek olan yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. Mudanya Balıkçılar ve Denizciler Derneği yönetimi, Çetin Ateş, Ali Topçu, Engin Ünsal, Özcan Özbey, Hüsmen Doğruer’den oluştu. Denetim Kurulu üyeliklerine ise, Erdoğan Oktay, Mustafa İnce ve Mehmet Karabınar getirildiler.

ÇETİN ATEŞ

Mudanya Balıkçılar ve Denizciler Derneği Olağan Kongresi Mudanya Balıkçı Barınağı Belediye Sosyal tesislerinde gerçekleşti. 3 dönemdir Başkanlığı yürüten Çetin Ateş  tek liste ile katıldığı seçimlerden 3 yıllığına yeniden seçildi.

Son Güncelleme ( Pazartesi, 25 Aralık 2017 18:15 )  

AYBAR İLETİŞİM VODAFONE MUDANYA

MUDANYA'DA SATILIK DAİRELER KADEMOĞLU İNŞAAT

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU