TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi MERAL ABLA'NIN BALIK LOKANTASI BELEDİYE TARAFINDAN YIKILDI.

MERAL ABLA'NIN BALIK LOKANTASI BELEDİYE TARAFINDAN YIKILDI.

E-posta

Mudanya Sahili Kanal Boyu Mevki'nde  1995 yılından beri faaliyet gösteren ve Mudanya'ya günübirlik gelen pek çok ziyaretçinin tercih ettiği Meral Ablanın Balık Lokantası Mudanya Belediyesi Zabıta Ekipleri tarafından kaçak olduğu gerekçesi ile yıkıldı.

Konu ile ilgili görüşüne başvurmak istediğimiz Mudanya'nın sevilen simalarından işletmeci Meral Abla yıkımdan dolayı çok üzgün olduğunu ve konuşacak durumda olmadığını belirtirken balık lokantasında 10 yıldır çalışan Selçuk Akkuş yıkılan işyerinin enkazını işaret ederek " Mudanya Belediyesinin yaptığı işte ortada. 13 tane işçi ekmeğinden oldu. Her bir aile için 3 ile çarparsanız 35 -40 kişi şu anda ne halde düşünsün belediye başkanımız" dedi. 

MERAL ABLANIN BALIK LOKANTASI MUDANYA BELEDİYE EKİPLERİ TARAFINDAN YIKILDI.

Enkaz arasında dolaşan çalışanlar çok üzgün olduklarını belirtirken "Bizim anladığımız sosyal demokrat belediyecilikte işçinin ekmek teknesi yıkılmaz.Yanlış bir şeyler varsa çözüm üretilir" dediler. İşletme 1995 yılından bu yana Mudanya Turizmine hizmet ederken 13 personele istihdam sağlıyordu. Diğer yandan Mudanya'da pek çok kaçak yer olduğu ve Belediye'nin buralara dokunmadığı söylemler arasında yerini aldı.

VİDEO

 

Son Güncelleme ( Salı, 19 Aralık 2017 14:16 )  

AYBAR İLETİŞİM VODAFONE MUDANYA

MUDANYA'DA SATILIK DAİRELER KADEMOĞLU İNŞAAT

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU