TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi Mudanya Kudüs'e Sahip Çıktı. ABD ve İsrail Protesto Edildi.

Mudanya Kudüs'e Sahip Çıktı. ABD ve İsrail Protesto Edildi.

E-posta

Mudanya'da Memur-Sen'e bağlı sendikalar öncülüğünde çeşitli Sivil Toplum Kuruluşları ve Siyasi Partilerin de katılımıyla Hal Camii önünde Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump'ın İsrail'in Başkenti olarak Kudüs'ü tanıyarak ABD Büyükelçiliğini Kudüs'e taşına karar Cuma Namazı sonrasında protesto edildi.  

Cuma namazı sonrası Mudanya Hal Camii çıkışında toplanan katılımcılara, AKP Mudanya İlçe Başkanı Dr. Ahmet Murat Ünal ile MHP Mudanya İlçe Başkanı Selçuk Yılmaz'ın yanı sıra Mudanya İlçe Müftüsü Mehmet Soylu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Şeker de destek verdi.

MUDANYA KUDÜS'E SAHİP ÇIKTI İSRAİL VE ABD PROTESTO EDİLDİ.

Memur-Sen İlçe Temsilcisi Mehmet Ali Dursun, yaşananların sadece Kudüs meselesi olmadığını siyonist İsrail'in vaat edilmiş topraklar planı çerçevesinde bölgeyi yakından ilgilendirdiğini söyledi. Dursun ABD'nin verdiği hatalı karardan bir an önce dönmesi gerektiğini belirterek, Kudüs'ün özgürlüğü için sonuna kadar çaba göstereceklerini vurguladı.  Ellerindeki pankartların yanı sıra İsrail ve ABD'ye "Siyonist İsrail hesap verecek" sloganları atan vatandaşlar, daha sonra Hal Cami imam hatibi tarafından okunan dua sonrası sessizce dağıldı.

MUDANYA KUDÜS'E SAHİP ÇIKTI VİDEO TIKLA

 

Son Güncelleme ( Perşembe, 14 Aralık 2017 17:57 )  

AYBAR İLETİŞİM VODAFONE MUDANYA

MUDANYA'DA SATILIK DAİRELER KADEMOĞLU İNŞAAT

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU