TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi MUDANYA KENT KONSEYİ KİTAP OKUYOR, TARTIŞIYOR

MUDANYA KENT KONSEYİ KİTAP OKUYOR, TARTIŞIYOR

E-posta

Mudanya Kent Konseyi Sosyal ve Kültürel Çalışma Grubu Sorumlusu Tümay Erim ÖztanMudanya Kent Konseyi bünyesinde oluşturulan Kitap Okuma Grubu, bu ay Portekizli yazar şair ve gazeteci Jose Saramago'nun "Körlük" adlı romanının tahlilini yapacak.

Mudanya Kent Konseyi bünyesindeki Sosyal ve Kültürel Çalışma Grubu tarafından hayata geçirilen "Kitap Okuma" etkinlikleri kapsamında oluşturulan 25 kişilik grupla her ay bir kitap okunuyor. İlk olarak Hasan Ali Toptaş'ın "Heba" adlı romanını okuyup analizini yapan grup üyeleri, bu ay da Kasım ayı boyunca okudukları Portekizli yazar, şair ve gazeteci Jose Saramago'nun "Körlük" adlı romanının tahlilini yapacaklar.

Kent Konseyi Sosyal ve Kültürel Çalışma Grubu Sorumlusu Tümay Erim Öztan, her ayın ikinci haftasında ayda bir gerçekleşen "Kitap Okuma Grubu" ile buluşmasına kitap okumayı seven herkesi beklediklerini belirtti. Kasım ayı içerisinde belirledikleri "Körlük" adlı romanla ilgili görüşlerini ve düşüncelerini okuma grubunun 14 Aralık'ta gerçekleştireceği toplantıda paylaşacaklarını belirten Tümay Erim Öztan, "Grubumuza Bursa'dan Mudanya'ya gelerek yerleşmiş iş adamları ve kadınların yanı sıra Mudanyalı çalışan ve emekliler de katılıyor. Kent Konseyi binamızdaki toplantı salonunda herkes, ay boyunca okuduğu kitabın tahlilini yapıyor. Bu ay da Jose Saramago'nun romanını değerlendireceğiz ve bir sonraki ayın yeni kitabını kararlaştıracağız. Amacımız kitap okuyup, farklı bakış açılarıyla düşünerek değerlendirmektir" dedi.  

Son Güncelleme ( Salı, 12 Aralık 2017 08:29 )  

AYBAR İLETİŞİM VODAFONE MUDANYA

MUDANYA'DA SATILIK DAİRELER KADEMOĞLU İNŞAAT

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU