TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi Başkan Alinur AKTAŞ " Hayri Ağabey hayırlı olsun telefonu bile etmedi. Fakat Kırgın Değilim"

Başkan Alinur AKTAŞ " Hayri Ağabey hayırlı olsun telefonu bile etmedi. Fakat Kırgın Değilim"

E-posta

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Mudanya İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Başkan Aktaş'ı kapıda karşılayan AKP Mudanya İlçe Başkanı Murat Ünal ve partililer ziyaretten son derece mutlu olurken Aktaş samimi açıklamaları ile dikkat çekti.

İlçe Teşkilatı ziyareti sonrasında Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz'ı makamında ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş'ın biriken sorunlar hakkında detaylı notlar alması gözlerden kaçmadı.

Alinur Aktaş AKP Mudanya İlçe Başkanlığını Ziyaret Etti

Başkan AKTAŞ  "Türkyılmaz Hayırlı Olsun Telefonu Bile Açmadı."

Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş daha önceden tanıştığı Mudanya belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz'ın kendisine hayırlı olsun telefonu bile etmediğini fakat asla kırgın olmadığını belirterek "Bursa Büyükşehir Belediyesinin yetkisinde olan konular var, ilçe belediyesinin yetkisinde olan konular var. Benim kavga ile gürültü ile iş yapmayı çok seven bir yapım yok. Bakın çok samimi olark bir şey söyleyeyim. Hayri Türkyılmaz yaşça benden büyük ben kendisine Hayri Ağabey diye hitap ederim. Daha önce kendisiyle bir İsviçre, Fransa gezimiz olmuştu. Beni telefonla da aramadı makama ziyarete de gelmedi. Bundan dolayı kırgın felan değilim. Kırgın olsam zaten gelmezdim buraya. Niye geleyim ki. Buraya geliş nedenim özelde sadece onunla buluşmak adına değil. Ben Mudanya İlçesine geliyorum. Mudanya İlçe Teşkilatımıza geliyorum ve beraberinde Mudanyanın Bursa Büyükşehir Belediyesini ilgilendiren konuları var. Bunlarla alakalı ben birazcık daha fazla ne yapabilirim onun heyecanı ile buraya geldim. Ama takdir edersiniz ki seçilmiş bir belediye başkanı var. Belediye Başkanımızı ziyaret edip, O'nun da konularla alakalı eleştiri, öneri, istek, teklif, beklenti ne varsa... Kimse bize alkış tutsun diye beklemiyoruz zaten 35 gün oldu geleli neyi alkışlıyacağız. Bu konularla ilgili düşünce ve kanaatlerini almak adına buraya geldim. Amacımız Mudanya insanını rahat ettirmek. " diye konuştu.

Aktaş trafik, ulaşım ve otopark sorunu başta olmak üzere, kentsel dönüşüm, sağlıklı bir gelişim ve diğer ihtiyaçların giderilmesini temin etmeyi amaçladıklarını ve 13,5 yıldır nüfusu 256 bin olan bir ilçe de belediye başkanlığı deneyimi olduğunu belirterek "Ben birazcık anlarım bu işlerden" dedi. 

VİDEO TIKLA İZLE PAYLAŞ

 

BAŞKAN AKTAŞ'IN AKP İLÇE TEŞKİLATI ZİYARETİNİN TAM VİDEO KAYDI. TIKLA AYRINTILI İZLE

ÖNER KIRAN / mudanya.gen.tr

Son Güncelleme ( Perşembe, 07 Aralık 2017 19:46 )  

AYBAR İLETİŞİM VODAFONE MUDANYA

MUDANYA'DA SATILIK DAİRELER KADEMOĞLU İNŞAAT

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU