TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi Hayri Türkyılmaz Engin Tokgöz'ün İş Akdini Sonlandırdı.

Hayri Türkyılmaz Engin Tokgöz'ün İş Akdini Sonlandırdı.

E-posta

Mudanya'da 4 meclis üyesinin istifalarının işleme koyulduğu dönemde Mudanya Belediye Meclisi'nde yedekten gelerek iki oturuma katılan ve oy kullanan CHP'li Engin Tokgöz, Büyükşehir Belediyesi'ne ait olan Güzelyalı Meydanı'nda şenlik düzenlemek için Büyükşehir Belediyesi'nden izin almasıyla başlayan kriz, iş akdinin sona erdirilmesiyle sonuçlandı. Tokgöz aynı zamanda Mudanya Karadenizliler Derneği Başkanı.

Engin Tokgöz sosyal medya hesabından "Telefon ve şifaen insan kaynaklarından gelen bilgi.. Mudanya belediyesinde yeni görevim temizlik işleri cadde ve sokakları süpürmek. Temizlik işleri benim için onurdur. Ben milletimiz hizmetkârıyım.. Milletimiz meclis üyesi görevi verirse yaparız. Zamanı gelir belediye başkanlığı görevi verir onuda layıkıyla yaparım kimsenin kuşkusu olmasın... Takdir mudanya halkımızındır. Mudanya karadenizliler ve mudanya trabzonlular dernek başkanı Engin Tokgöz" paylaşımında bulundu.

Kendisiyle telefon konuşmamızda yakında mudanya.gen.tr kameralarına açıklamada bulunacağını belirterek yaşananları doğruladı.

Biz daha önce ne yazmıştık tıklayın

Türkyılmaz Sözünün Eri mi? tıkla

Engin Tokgöz

Son Güncelleme ( Salı, 21 Kasım 2017 16:26 )  

AYBAR İLETİŞİM VODAFONE MUDANYA

MUDANYA'DA SATILIK DAİRELER KADEMOĞLU İNŞAAT

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU