TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi MİMAR SİNAN'IN ŞEHİR PLANCILARINDAN KENT KONSEYİ'NE ZİYARET

MİMAR SİNAN'IN ŞEHİR PLANCILARINDAN KENT KONSEYİ'NE ZİYARET

E-posta

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'ne bağlı Şehir ve Bölge Planlama Bölümü öğrencileri, Mudanya'nın planlamasına yönelik gerçekleştirdikleri raporlama kapsamında Mudanya Kent Konseyi'nde de anket çalışması yaptı.

Atölye ve teknik gezi çalışması kapsamında Mudanya'ya gelen ve ders yılı boyunca Mudanya'yı planlayacak olan Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü 3. sınıf öğrencileri, Mudanya Kent Konseyi'ni ziyaret ederek, anket çalışması yaptı.

Mudanya Belediyesi'nin desteğiyle ilçede bir hafta boyunca çalışmalarını 10 grup halinde sürdüren 80 öğrenci, binalara yönelik arazi çalışmalarına devam ederken, kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra sivil toplum kuruluşlarıyla da anket çalışmalarına başladı. Anket çalışmaları hakkında Mudanya Kent Konseyi'ni ziyaret eden Şehir ve Bölge Planlama Bölümü öğrencileri, Kent Konseyi Başkanı Soyer Kazancı ve yürütme kurulu üyeleriyle görüştü. Planlama çalışmaları kapsamında Mudanya'nın tarihi ve kültürel değerlerinin yanı sıra ekonomik durumunu da araştıran öğrenciler, ders yılının ilk döneminde gerçekleştirecekleri raporlama süreci sonrasında, ikinci dönemde yapacakları sentezleme çalışmalarıyla Mudanya için hazırladıkları projeleri yerel yönetime sunacaklarını belirtti.

Mudanya Kent Konseyi Başkanı Soyer Kazancı, üniversite öğrencilerinin yapacağı çalışmaların ilçeye ve geleceğe ışık tutacağına inancının tam olduğunu belirterek, çalışmaları gerçekleştiren öğrencilere ve öğretim görevlilerine Mudanya'ya katkılarından ötürü teşekkür etti.

MİMAR SİNAN'IN ŞEHİR PLANCILARINDAN KENT KONSEYİ'NE ZİYARET

Son Güncelleme ( Pazar, 22 Ekim 2017 12:29 )  

AYBAR İLETİŞİM VODAFONE MUDANYA

MUDANYA'DA SATILIK DAİRELER KADEMOĞLU İNŞAAT

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU