TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi TİRİLYE KADINLARINA EMİNE ERDOĞAN'IN ELİNDEN FARKINDALIK ÖDÜLÜ

TİRİLYE KADINLARINA EMİNE ERDOĞAN'IN ELİNDEN FARKINDALIK ÖDÜLÜ

E-posta

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığınca gerçekleştirilen Girişimci Kadın Çiftçiler ödül töreni Emine Erdoğan, Tarım Gıda ve Hayvancılık Bakanı A.Eşref Fakıbaba ve çok sayıda Bakan ve Milletvekilinin katılımı ile Ankara Bilkent Otel'de, gerçekleşti. Mudanya'nın Tirilye mahallesinde faaliyet gösteren Başkanlığını Leyla Şeker'in yaptığı S.S. Merkez Tirilye Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Kadın Kooperatifçiliği dalında farkındalık ödülü aldı. Kooperatif Başkanı Leyla Şeker'in mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

Konuşmasında tarım alanında kadın girişimciliğinin güçlendirilmesi ve girişimci kadın çiftçilerin ödüllendirilmesi vesilesiyle birlikte olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Emine Erdoğan, kadınların evde, işte, tarlada, hayatın her alanında var olduklarına ve birikimlerini ortaya koyduklarına dikkati çekti. Emine Erdoğan, konuşmasını, "Tüm çiftçi kadınlarımızın 15 Ekim Dünya Çiftçi Kadınlar Günü'nü kutluyor, Anadolu'nun bereketli topraklarının hepimize şifa getirmesini diliyorum. Eli toprak kokan çalışkan kadınlarımızı sevgiyle selamlıyorum. Hasadınız bol, ürününüz bereketli olsun inşallah." diyerek sonlandırdı.

Törenin sonunda Emine Erdoğan, kadın çiftçilere ödüllerini takdim etti ve açılan stantları ziyaret etti.

Törene, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba ile Şekerbank Genel Müdürü Servet Taze katıldı. Bursa'da Kadın Girişimciliğin Güçlendirme programına katılan Aynur KAYA da plaketini Eğitim Yayım ve Yayınlar Dairesi Başkanı Osman GÜZELGÖZ'ün elinden aldı.

Emine Erdoğan Tirilye Tarımsal Kalkınma Kadınlar Kooperatifi Başkanı Leyla Şeker ile

Son Güncelleme ( Çarşamba, 18 Ekim 2017 21:44 )  

AYBAR İLETİŞİM VODAFONE MUDANYA

MUDANYA'DA SATILIK DAİRELER KADEMOĞLU İNŞAAT

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU