TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi Mudanya Mütarekesi 95. Yıldönümü Çoşkuyla Kutlandı.

Mudanya Mütarekesi 95. Yıldönümü Çoşkuyla Kutlandı.

E-posta

11 Ekim Mudanya Mütarekesinin 95. Yıldönümü kutlamaları, Mudanya Kaymakamı Faik Oktay SÖZER, Mudanya Belediye Başkanı Hayri TÜRKYILMAZ, İlçe protokolü ve vatandaşların katılımıyla Mütareke Meydanında gerçekleştirildi.

Kaymakam Faik Oktay SÖZER, konuşmasında;

“…Aziz milletimizin vatanı için canı pahasına savaşacağını, gerektiğinde bedel ödemekten kaçınmayacağını, vatanın bölünmez bütünlüğünü her koşulda koruyacağını, Kurtuluş Savaşıyla bütün Dünya’ ya göstermişti. Aynı kararlılığı 15 Temmuz 2016 gecesi ferasetiyle, basiretiyle ve cesaretiyle bir kez daha göstererek Dünya’ ya kendisini hayran bırakmış ve ülkemizi işgal etmek isteyen şer güçleri bir kez daha hayal kırıklığına uğratmıştır. Türkiye Cumhuriyeti, Atatürk ve dava arkadaşlarının, şehitlerimizin ve gazilerimizin bizlere en büyük armağanı ve emanetidir. Güç koşullar altında kahramanlık destanlarıyla kurulan Cumhuriyetimizi, sonsuza kadar korumak ve yaşatmak, ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin üstüne çıkartmak, uygarlık yolunda ilerlemek hepimizin ortak sorumluluğu olmalıdır. ” diyerek konuşmasını tamamladı.

Kutlamalar çerçevesinde Folklör gösterileri ve Sahil Güvenlik 29. Bot Komutanlığınca bot gösterisi yapıldı. Daha sonra İlçe Kaymakamımız Faik Oktay SÖZER ve protokol mensupları Mütareke Evini ziyaret ettiler.

Mudanya Mütarekesi'nin 95.Yıldönümü Törenle Kutlandı

 

Kaymakam Faik Oktay Sözer Mudanya Mütareke Müze Evi'ni Ziyaret Etti.

Son Güncelleme ( Perşembe, 12 Ekim 2017 18:03 )  

AYBAR İLETİŞİM VODAFONE MUDANYA

MUDANYA'DA SATILIK DAİRELER KADEMOĞLU İNŞAAT

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU