TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi Murat Ünal "ÇEPNİ KIŞA HAZIRLANIYOR "

Murat Ünal "ÇEPNİ KIŞA HAZIRLANIYOR "

E-posta

Adalet ve Kalkınma Partisi  Mudanya İlçe Başkanı Dr. Ahmet Murat Ünal, Bursa Büyükşehir Belediyesinin Çepni Mahallesinde yürüttüğü çalışmaları yerinde inceledi.

Çepni mahallesinde 2 aylık bir gecikme ile başlayan sokak araları ve anayol asfaltlama ve satih kaplama çalışmalarının en kısa sürede bitirilerek Çepni’nin kışa hazır olacağını duyuran başkan Ünal, “Mudanya Belediyesinin Çepni de 2 aydır yapmasını beklediğimiz trotuar çalışması bir türlü başlamadı. Bizde baktık olmuyor. Asfalt çalışmasını başlattık. Çepni kışa çamur içinde girmeyecek” dedi. Sadece Çepni mahallesine 6 ay gibi bir sürede yapılan yatırım maliyetinin Mudanya Belediyesinin 1 yıllık yatırım bütçesi kadar olduğunu dile getiren Başkan Ünal, “Çepni satih kaplama ve asfalt çalışması Büyükşehir Belediyesinin yatırım planında yoktu. Belediye başkanımız Recep Altepe’ye durumu iletmemiz üzerine hemen çalışmaları başlattı. Altepe’ye Mudanya'ya verdiği önem için bir kez daha teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

POLİGONA BARINAK YAPACAĞIZ

Mudanya Işıklı Mahallesinde bulunan atış poligonuna 60 hayvanın barınabileceği bir barınak yapılacağını dile getiren Ünal, “yaklaşık 750 üyesi bulunan mudanya Avcılar ve Atıcılar derneginden gelen talep üzerine 60 av hayvanının barınabileceği bir hayvan barınağı yaptırıyoruz. Büyükşehir Belediyesi en kısa sürede çalışmaları bitirecek. Eğer yetersiz olursa barınağın kapasitesini arttıracağız” diye sözlerine ekledi.

Kaynak AKP Mudanya Basın Bülteni

Çepni Mudanya'ya Barınak yapılıyor

Son Güncelleme ( Perşembe, 28 Eylül 2017 11:05 )  

AYBAR İLETİŞİM VODAFONE MUDANYA

MUDANYA'DA SATILIK DAİRELER KADEMOĞLU İNŞAAT

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU