TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi KONSEY'DEN KIRKYAMA ÖĞRETİCİLERİNE TEŞEKKÜR

KONSEY'DEN KIRKYAMA ÖĞRETİCİLERİNE TEŞEKKÜR

E-posta

Mudanya Kent Konseyi, bünyesinde açtığı kırkyama kursunda 35 kursiyerin 8 aylık eğitimini üstlenen üç usta öğreticiyi teşekkür belgeleri ile onurlandırdı.


Mudanya Kent Konseyi Sosyal ve Kültürel İşler Çalışma Grubu’nun geleneksel el sanatları kültürünü ileriye taşıma amacıyla açtığı Kırkyama Kursu’nun başarıyla tamamlanmasını sağlayan usta öğreticiler Betül Timur, Aynur Coşkuner ve E. Işıl Bek'e teşekkür belgeleri verildi.

Sosyal ve Kültürel İşler Çalışma Grubu Sorumlusu Tümay Erim Öztan'ın da hazır bulunduğu törende, öğreticilerin teşekkür belgelerini Konsey Başkanı Soyer Kazancı takdim etti. Kadın emeğinin değerlendirilmesi açısından bu tür kursların büyük önem taşıdığını ifade eden Başkan Kazancı, aynı zamanda Yürütme Kurulu Üyesi olan grup sorumlusu Tümay Erim Öztan'ın girişimine de teşekkür etti.
Hatırlanacağı üzere, geçtiğimiz ay kurslara katılan 35 kursiyer, 8 aylık öğretimde yaptıkları birbirinden farklı kırkyama çalışmalarından oluşan el emeği eserlerini konsey binasında açtıkları sergiyle görücüye çıkarmıştı.

Mudanya Kent Konseyi, bünyesinde açtığı kırkyama kursunda 35 kursiyerin

Son Güncelleme ( Çarşamba, 21 Haziran 2017 18:29 )  

Namlı Metal çelik Konstrüksiyon

Yamaç Tepe Cafe  Mudanya Yıldız Tepe Mevkii

GARAJ MOTORSİKLET YETKİLİ SERVİSİ MUDANYA

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU