TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi Mudanya Yeni Mahalleye Kapsamlı Köylü Pazarı

Mudanya Yeni Mahalleye Kapsamlı Köylü Pazarı

E-posta

Mudanya Meyve Üreticileri Birliği Yeni Mahalle Adatepe Caddesi'nde kurulan mini köylü pazarını gelen talepler doğrultusunda 30 tezgahtan oluşan kapsamlı köylü pazarı haline getirdi. Mudanya Belediyesi'nin desteği ve onayı ile büyütülen köylü pazarı her hafta Salı günü Yeni Mahalle Adatepe caddesinde vatandaşlara hizmet verecek.

AYDOĞAN "Birlik üzerine düşeni yaptı. Sıra vatandaşlarımızda"

Birlik Başkanı Fazlı Aydoğan sebze, meyve, kuru bakliyat ve baharat çeşitleri, süt ve süt ürünleri dahil günlük köy tavuk yumurtası, ve diğer tüm ihtiyaçların yer aldığı pazara vatandaşların ilgi göstermesini isteyerek "Gelen talepler doğrultusunda Mudanya Meyve Üreticileri Birliği olarak bizler üzerimize düşen görevi en titiz şekilde yerine getirdik. Köylü pazarını Mudanya Belediyemizin desteği ile eksiksiz olarak vatandaşımızın ayağına getirdik. Şimdi vatandaşlarımızdan beklentimiz köylü pazarına sahip çıkmalarıdır. Pazarın sürekliliği buna bağlıdır.

Vatandaşlarımız şunu bilmelidirler ki pazarda tezgahlarda yer alan ürünlerin kalite kontrolü, fiyat ve etiket denetimi tarafımızdan periyodik olarak yapılmaktadır. Pazardan ya da pazarda yer alan köylü, üretici satıcılardan herhangi bir şikayeti olan vatandaşlarımız hiç çekinmeden şikayet, istek, öneri veya teşekkürlerini bize iletebilirler. İletişim bilgilerimize www.mudanyameyveureticibir.org adresinden ulaşabilirler" diye konuştu.

Mudanya Yeni Mahalledeki Mini Köylü Pazarı gelen talepler doğrultusunda büyütülerek 30 tezgahlık köylü pazarı haline getirildi.

AYDOĞAN'IN AÇIKLAMASI VİDEO

Son Güncelleme ( Çarşamba, 14 Haziran 2017 14:20 )  

Namlı Metal çelik Konstrüksiyon

Yamaç Tepe Cafe  Mudanya Yıldız Tepe Mevkii

GARAJ MOTORSİKLET YETKİLİ SERVİSİ MUDANYA

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU