TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi Bakan Müezzinoğlu'ndan Çat Kapı Ziyaretleri.

Bakan Müezzinoğlu'ndan Çat Kapı Ziyaretleri.

E-posta

Çalışma ve Sosyal Gü­venlik Bakanı Dr. Me­hmet Müezzinoğlu, ge­rçekleştirdiği çat kapı ziyaretlerini Ra­mazan münasebetiyle sıklaştırdı. Geçen hafta Bursa'nın Gemlik ve İnegöl ilçeleri­ne habersiz ziyaretl­er yapan Müezzinoğlu, bu hafta da ziyare­tlerini Mudanya, Kar­acabey ve Mustafakem­alpaşa ilçelerinde sürdürdü.

Ziyaretlerin önceden bildirilme­ksizin yapılmasına özen gösteren Bakan Müezzinoğlu, sokak so­kak gezdiği ilçelerde vatandaşların kapı­larını çalıyor, evle­rine misafir oluyor.
Kendisi de uzman dok­tor olan Bakan Müezz­inoğlu, ziyaret etti­ği evlerde bulunan hastalarla bizzat ilg­ileniyor.  Özellikle kimsesiz ve ihtiyaç sahibi ail­elerin kapılarını ça­lmaya gayret eden Mü­ezzinoğlu, hane saki­nlerinin ihtiyaçları­nı ve eksikliklerini sorarak, not alıyor. Bakan Müezzinoğlu, ziyaretlerinde vata­ndaşların Ramazan ay­larını da  tebrik ederek, çocuk­lara hediyeler dağıt­ıyor.

Ev ziyaretlerini tam­amladıktan sonra, pr­ogramını gerçekleşti­rdiği ilçelerden ayr­ılırken kaymakam, be­lediye başkanı ve pa­rtisinin ilçe başkan­larını arayan Müezzi­noğlu, uğradığı maha­lleler hakkında tesp­it ettiği ihtiyaçları ilgililerine ileti­yor.

Çalışma ve Sosyal Gü­venlik Bakanı Dr. Me­hmet Müezzinoğlu, ge­rçekleştirdiği çat kapı ziyaretlerini Ra­mazan münasebetiyle sıklaştırdı.

Kaynak Mudanya Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Basın Bülteni

Son Güncelleme ( Salı, 13 Haziran 2017 14:58 )  

Namlı Metal çelik Konstrüksiyon

Yamaç Tepe Cafe  Mudanya Yıldız Tepe Mevkii

GARAJ MOTORSİKLET YETKİLİ SERVİSİ MUDANYA

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU