TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi Bursa şehirlerarası ve şehir içi güzergahlarda Trafik ve yol durumu (12/06/2017)

Bursa şehirlerarası ve şehir içi güzergahlarda Trafik ve yol durumu (12/06/2017)

E-posta

Bursa Yol Durumu-Gebze - Orhangazi-bursa otoyol inşaat yapım çalışmaları nedeniyle bursa-yalova yolunda bazı kesimlerde trafik servis yolundan kontrollü olarak sağlanmaktadır. ........


-Karayolları 14. Bölge müdürlüğü’nce, inegöl-bozöyük ayrımı domaniç yolunda sanat yapıları ve üst yapı çalışmaları yapdığından oylat ayrımına kadar 6750 mt.’lik Kesiminde trafik servis yolundan sağlanmaktadır.

-Bursa- Eskişehir d-200 karayolu inegöl çıkışında karayolları 14. Bölge müdürlüğü’nce, avarlar köprülü kavşağı yapım çalışmaları nedeniyle trafik servis yolundan sağlanmaktadır.

-Kent meydanı - terminal arasında sürdürülen T2 hafif raylı sistem hattı çalışması nedeni ile istanbul yolu üzerinde şerit daraltma uygulanmaktadır.

-Bursa - Orhaneli il yolu güzergahında yol genişletme çalışmaları nedeniyle trafik bölünmüş yolun diğer kesimden kontrollü olarak sağlanmaktadır.

-Yıldırım ilçesi Piremir mahallesi Telefrik ve çiçek caddesi kesişiminde yol işleri şube müdürlüğü’nün çalışması nedeni ile alternatif güzergahlar kullanılacaktır.

-Yunuseli yolu Fuat Kuşçuoğlu caddesinde (3. Büyük sokak ile atilla caddesi arasında) ve (rte erdoğan bulvarından havalimanı girişine kadar) fen işleri daire başkanlığı’nın çalışması nedeni ile şerit daraltma uygulanmaktadır.

-Nilüfer ilçesi Beşevler mahallesi Beşevler caddesi üzerinde buski genel müdürlüğünce yapılan çalışma nedeni ile araç trafiğine kapatılacak olup, trfaik akışı yıldırım caddesinden sağlanacaktır.

-Tarihi Kültürel Miras Şube Müdürlüğü’nce yapılan ‘‘yeşil caddesi cephe sağlıklaştırma uygulama yapım işi’’ kapsamında; Yıldırım ilçesi, Kurtoğlu ve Yeşil mahallesi’nde bulunan Yeşil caddesi’nde cephe sağlıklaştırma çalışmaları nedeni ile Yeşil cadde yaya ve araç trafiğine kapatılacaktır.

-Nilüfer ilçesi Beşevler mahallesi Beşevler caddesi üzerinde BUSKİ genel müdürlüğünce yapılan çalışma nedeni ile araç trafiğine kapatılacak olup, trfaik akışı alternatif güzerhagtan sağlanacaktır.
Sürücülerimizin kent içi hız limitlerine uymaları ve kontrollü seyir etmeleri, çalışma yapılan güzergahlarda dikkatli ve duyarlı olunması, trafik işaret ve işaretçilerine uymaları, bilgi levhaları ile gösterilmiş alternatif güzergahları tercih etmeleri gerekmektedir.

 

Son Güncelleme ( Pazartesi, 12 Haziran 2017 13:46 )  

Namlı Metal çelik Konstrüksiyon

Yamaç Tepe Cafe  Mudanya Yıldız Tepe Mevkii

GARAJ MOTORSİKLET YETKİLİ SERVİSİ MUDANYA

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU