TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi SAADET PARTİLİ KADINLAR TÜRKİYE’NİN GELECEĞİNİ KONUŞTULAR

SAADET PARTİLİ KADINLAR TÜRKİYE’NİN GELECEĞİNİ KONUŞTULAR

E-posta

Bursa Saadet Partisi İl Kadın Kolları Hasibe Turgut Başkanlığında sürdürdüğü bahar buluşmalarını Mudanya Hancı çay bahçesinde bir araya gelerek gerçekleştirdiler.Bursa Saadet Partisi İl Kadın Kolları Hasibe Turgut Başkanlığında sürdürdüğü bahar buluşmalarını Mudanya Hancı çay bahçesinde bir araya gelerek gerçekleştirdiler.

 

İl Eğitim Başkanı Hatice Ataş bahar buluşmaları olarak her ilçede gerçekleştirdikleri çaylı toplantılarından birini Mudanya’da yaptıklarını ifade ederek, amaçlarının birlik ve beraberlikleri, kardeşlikleri hatırlatacak toplantılar yapmak olduğunu söyledi. Saadet Partili kadınların katıldığı toplantı, Başkan Hasibe Turgut’un yaptığı açılış konuşmayla başladı. Turgut Günümüz Türkiye’sinden bahsederek, birlik ve beraberliğin önemine değindi.”Biz kendinden olmayanı ötekileştiren yalnızca kendisi için isteyen her türlü düşünceye karşı olduğumuz bu şekilde gösteriyoruz. Hangi düşünceden olursa olsun her insanın, insan olmakla yeryüzündeki en değerli varlık olduğunu herkesin anlamalarını istiyoruz” diyerek katılımcılara teşekkür etti. İl Eğitim Başkanı Hatice Ataş yaptığı konuşmasında, Kadınlara hayaliniz büyük olsun, hakça paylaşımın olduğu adil, ekonomik düzenin yeniden gelmesini hayal edin. Önce ahlak ve maneviyatı güçlü Milli Eğitim Müfredatı olan bir eğitim sistemini hayal edin. Bir zamanlar tarım ve havyacılığın cenneti olan gübre ve samanın ithal edilmediği, Buğdayın ithal edilmediği, hayvanların ithal edilmediği, kendi insanını kendi doyurabilen yerli tarım ve yerli hayvancılık hayal edin.

Kapitalist düzenin bir parçası olan markalar yerine bu toprağın yerli oto sanayisi, yerli ilaç sanayisi, yerli iletişim ve ulaşım için, milli kalkınma için desteklenip fabrikaların kurulduğu ağır sanayinin hayata geçirilmesini istiyoruz” diyerek sözlerini tamamladı. Konuşmalar sonrası ikramlar ve katılımcılara kurayla çeşitli hediyelerin verilmesiyle toplantı sona erdi.

Saadet partili Kadınlar Türkiyenin geleceği için buluştular

Hakkı Ovatman

Son Güncelleme ( Perşembe, 25 Mayıs 2017 18:34 )  

Namlı Metal çelik Konstrüksiyon

Yamaç Tepe Cafe  Mudanya Yıldız Tepe Mevkii

GARAJ MOTORSİKLET YETKİLİ SERVİSİ MUDANYA

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU